Přijďte si zasprintovat na Djangu, jiném Python open-source projektu, nebo jen potkat ostatní vývojáře!
… více »Letos v říjnu se v Praze uskuteční hned několik konferencí. Odehraje se zde nově vzniklá konference LinuxDays. K ní se přidá čtvrtý ročník openSUSE Conference, dvanáctý ročník SUSE Labs conference a aby to nebylo málo, přidá se i první ročník Gentoo miniconf. A to vše ve stejné dny a na stejném místě.
… více »Jistě každý používá e-mail. Někdo víc, někdo míň. Někdo na krátké maily, někdo na posílání větších souborů. A free maily nabízejí docela slušnou kapacitu, ať už je to 1GB, 2GB, 3GB..
Takže jenom krátce. Rozlišení je 1280*1024px, monitor je typu LCD. Na pracovní ploše mám jedinou ikonu a tou je koš. Jiné nejsou potřeba, oni stejně nejsou vidět když se pustí opera nebno něco jiného. Ostatní zástupce mám ve vysouvací nabídce na panelu start. Windows thema se jmenuje GuiStyle. Mění jenom hlavní panel. Nevýhoda je v tom, že vedle hodin nevidím i datum. 
Potřeboval jsem nějakou externí přenosnou paměť. Nevadí mi přijít k PC se šroubovákem a přidat tam pevný hdd. Ale u někoho to prostě nejde (ve škole jsem se setkal s negativními ohlasy
). Tak jsem si pořídil 5ti palcový box na HDD a případně na DVD palírnu. Leč po chvilce mě začali štvát velké rozměry, tak jsem to výhodně prodal.
Časem určitě ano, ale už teď v roce 2006? Nestačí pouze hloupý mobil? Vlastním SE K750i a chystám se koupit SE K800. Oba nemají operační systém, ale já si vystačím s JAVOU. Není problém se připojit na ICQ, stahovat maily, pustit si jednoduchý tabulkový procesor, psát si poznámky, použít diktafon s téměř neomezenou kapacitou, psát si úkoly, MMS, SMS, poznámky, je zde kvalitní kalendář, stopky, čas, budík, připomínky, kalkulačka, paměť kódů, světlo a to celé je možné synchronizovat s počítačem.