Přijďte si zasprintovat na Djangu, jiném Python open-source projektu, nebo jen potkat ostatní vývojáře!
… více »Letos v říjnu se v Praze uskuteční hned několik konferencí. Odehraje se zde nově vzniklá konference LinuxDays. K ní se přidá čtvrtý ročník openSUSE Conference, dvanáctý ročník SUSE Labs conference a aby to nebylo málo, přidá se i první ročník Gentoo miniconf. A to vše ve stejné dny a na stejném místě.
… více »KDE 3.5, téměř výchozí nastavení, dekorace Plastik, pozadí nějaké co tam bylo. Na panelu spousta apletů - zkoušel jsem, jestli alespoň jeden z nich někdy spadne jako plasmoidy, když jsem měl chvíli "čtyřku". Nespadl. Nikdy, žádný. Bohužel se pomalu musím s KDE 3.5 loučit :'-(. Přestává být udržované a Debian Stable na desktopu... Zatím mám pár věcí z backports.org a ručně narvané z testingu, ale nejde to takhle držet navždy... Dám ještě šanci 4.3, ale přemýšlím o XFCE, 4.6 se celkem povedla.
Tiskni
Sdílej:
Jo já taky furt používám KDE 3.5 pro solidní práci. A taky jsem se nedočetl, že by sychronizace KOntaktu s mobilem fungovalo v KDE4, tak to zatím neřeším. K3b potřebuju aby fungovalo bez chyb. Ale KDE4 fandím, myslím, že to bylo dobré rozhodnutí, ale možná uspěchané vydání, možná problém komunikace, že značně nestabilní se vypustilo bez dostateného varování "tohle je nestabilní, nedodělané" a proto to dost lidí asi naštvalo.