Portál AbcLinuxu, 28. října 2025 21:01
pouzivas na macu nejaky rozumny prohlizec obrazku typu gthumb a organizer jako shotwell? (apple photos umi jen s icloudem a z rozhrani digikamu bleju)
skovávat si to do jpegu neni dobrej nápad protože s každou editací + uložením se ti ten vobrázek trošičku poškozuje tou ztrátovou kompresí :O :/ proto to editory jakoby řešej tim exportem
musis pouzit export abys zapsal hello.c. Tak uz vis proc me to sere ze editor obrazku se chova jinak nez editor textu?
maj i appimage a flatpack hele čtvereček vlevo nahoře :D ;D
Nac opoustet editor pro nejake kopirovani. Ale otevru screenshot.png, neco poedituji, zadne divociny jako vrstvy ci vektorove zalezitosti a pak vysledek pekne sejvnout s ctrl+s do screenshot.png bez blbych kecu.
Whether you are a graphic designer, photographer, illustrator, or scientist, GIMP provides you with sophisticated tools to get your job done.Ale nakreslit kruh je podle posranýho podtržítka mimo užití programu.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.