Portál AbcLinuxu, 16. června 2021 10:19

GoodOffer24: City i rozum v jednom balíku

30.4. | Reklama
Články - GoodOffer24: City i rozum v jednom balíku  

Někomu to může přijít absurdní, ale v dnešní online době to má naopak racionální základ – darovat softwarový balík. Na tržišti GoodOffer24.com je k dispozici legální (OEM) software produktivity za zlomek ceny. Když před dokončením nákupu zadáte slevový kupón AX30, cena spadne o dalších 30 %.

GoodOffer24

Nezapomeňte zadat před dokončením nákupu slevový kupón AX30 pro další 30% slevu!

Proč koupit na GoodOffer24?

GoodOffer24 je velký online obchod, specializující se na prodej licencí oblíbeného softwaru od Microsoftu, jako například Windows 10 Pro/Home, Windows 10 Enterprise, Office 2016/2019 a dalšího.

Od GoodOffer24 můžete očekávat nejlepší servis! Krátce po objednání obdržíte e-mail s produktovým klíčem bez dnů čekání – potvrzujeme nejkratší dobu dodávky! GoodOffer24 dále garantuje, že veškeré licence jsou platné a také garantujeme jeden rok servisu, což vás chrání před dalšími náklady na výměnu produktu a údržbu.

Kromě toho máme vzdělaný a zkušený tým, který má přes deset let zkušeností s prodejem softwaru, a také s prodejem kódů na videohry a konzolové karty – dost na to, abyste se cítili být ve správných rukách! A co je ještě lepší: GoodOffer24 poskytuje tým pro online zákaznický servis 24/7 pro pomoc všem zákazníkům!

Neváhejte kdykoliv kontaktovat zákaznický servis na e-mailu service@goodoffer24.com – budou rádi, když vám budou moct pomoci!

Možnosti platby

Kromě kreditních a debetních karet nejvíce doporučujeme na GoodOffer24 také platit přes PayPal pro nejbezpečnější online nákupy, což vám dává flexibilitu podle vašich vlastních potřeb.

ZVLÁŠTNÍ POZNÁMKA: Mějte na paměti, že napřed musíte software na váš počítač stáhnout a nainstalovat (z oficiální stránky Microsoftu), a pak už ho jen aktivovat licenčním klíčem, který dostanete od GoodOffer24.

Více na stránce: https://www.GoodOffer24.com/
E-mail na zákaznický servis: service@goodoffer24.com

Další články z této rubriky

CDKdeals: Levný originální kancelářský software
GoodOffer24: Letní nabídka levného softwaru se slevou
GoodOffer24: City i rozum v jednom balíku
GoodOffer24: Jarní slevy na software
GoodOffer24: Toto není Apríl!

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.