...Minimální nároky jsou tedy takovéto:

Minimum

Procesor  800MHz
Opera˘010dní pam˘011b˘0165  512MB
Pevný disk  15GB volného místa
Grafická karta  SVGA 800x600
DVD-ROM  jakákoliv (externí, interní)

Jak vidno, nároky jsou stejné, jako u Vist. Z mé zku˘0161enosti s tímto systémem mohu ˘0159íct, ˘017ee Windows 7 pracuje rychleji a mo˘017ená i stabiln˘011bji ne˘017e Windows Vista.

1 Instalace

text pokus pokusk sksks sksks sksk