choqok - en to cs translation catalogue (226 entries)

[ctx: Timeline Name]
en: Home
cs: Hlavní

[ctx: Timeline description]
en: You and your friends
cs: Vy a vaši přátelé

[ctx: Timeline Name]
en: Reply
cs: Odpověď

[ctx: Timeline description]
en: Replies to you
cs: Odpovědi pro vás

[ctx: Timeline Name]
en: Inbox
cs: Příchozí

[ctx: Timeline description]
en: Your incoming private messages
cs: Vaše příchozí soukromé zprávy

[ctx: Timeline Name]
en: Outbox
cs: Odchozí

[ctx: Timeline description]
en: Private messages you have sent
cs: Odeslané soukromé zprávy

en: Send Private Message...
cs: Poslat soukromou zprávu...

en: Search...
cs: Hledat...

en: Creating the new post failed. %1
cs: Selhalo vytváření nové zprávy. %1

en: Creating the new post failed. The result data could not be parsed.
cs: Vytvoření nové zprávy selhalo. Získaná data nešlo přečíst.

en: Fetching the new post failed. %1
cs: Selhalo stahování nové zprávy. %1

en: Fetching new post failed. The result data could not be parsed.
cs: Stahování nové zprávy selhalo. Získaná data nebylo možno přečíst.

en: Removing the post failed. %1
cs: Odstraňování zprávy selhalo. %1

en: Favorite creation failed. %1
cs: Vytvoření oblibené selhalo. %1

en: Removing the favorite failed. %1
cs: Odstraňování oblíbené selhalo. %1

en: Timeline update failed, %1
cs: Aktualizace časového přehledu selhala. %1

en: Retrieving the friends list failed. The data returned from the server is corrupted.
cs: Stahování seznamu přátel selhalo. Data dodaná serverem jsou poškozena.

en: Creating friendship with %1 failed. %2
cs: Vytvoření přátelství s %1 selhalo. %2

en: Creating friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
cs: Nepodařilo se navázat přátelství s %1, server poslal neplatná data.

en: Destroying friendship with %1 failed. %2
cs: Zrušení přátelství s %1 selhalo. %2

en: Destroying friendship with %1 failed: the server returned invalid data.
cs: Nepodařilo se zrušit přátelstí s %1, server poslal neplatná data.

en: Blocking %1 failed. %2
cs: Zablokování %1 selhalo. %2

en: Blocking %1 failed: the server returned invalid data.
cs: Nepodařilo se zablokovat %1, server poslal neplatná data.

en: Search
cs: Hledat

[ctx: Search query]
en: Query:
cs: Dotaz:

[ctx: @info:tooltip]
en: Favorite
cs: Oblíbené

[ctx: @info:tooltip]
en: Reply
cs: Odpověď

en: in reply to
cs: v odpovědi na

en: Search results for %1
cs: Výsledky hledání %1:

en: Previous
cs: Předešlý

en: Next
cs: Další

en: Page Number
cs: Číslo stránky

en: Cannot load user information.
cs: Nelze stáhnout informace o uživateli.

en: Please wait...
cs: Čekejte prosím...

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit se

en: Subscribe
cs: Zaregistrovat

en: Block
cs: Blokovat

en: You are now listening to %1's posts.
cs: Nyní sledujete zprávy od %1.

en: You will not receive %1's updates.
cs: Nebudete dostávat zprávy od %1.

en: Your posts are blocked for %1.
cs: %1 blokuje vaše zprávy.

en: Send Private Message
cs: Poslat soukromou zprávu

[ctx: Send private message]
en: Send
cs: Poslat

[ctx: Send message to]
en: To:
cs: Komu:

en: Reload friends list
cs: Znovu načíst seznam přátel

en: Private message sent successfully
cs: Soukromá zpráva úspěšně odeslána

[ctx: Close a search timeline]
en: Close Search
cs: Uzavřít vyhledávání

en: The search result is empty.
cs: Nic nebylo nalezeno.

en: KDE Micro-Blogging Client.
cs: Mikroblogovací klient pro KDE.

en: Author and Core Developer
cs: Hlavní vývojář a původní autor

en: Icon designer
cs: Autor ikony

en: UI improvements
cs: Vylepšení uživatelského rozhraní

en: Search API implementation
cs: Implementace API hledání

en: Developer
cs: Vývojář

en: &General
cs: O&becné

en: URL &Shortening
cs: Zkracování adresy

en: None
cs: Žádný

en: Edit Account
cs: Upravit účet

en: Cannot validate your input information.
    Please check the fields' data.
    Maybe a required field is empty?
cs: Nelze ověřit zadané informace.
    Zkontrolujte prosím údaje v polích.
    Není některé z vyžadovaných polí prázdné?

en: Add New Account
cs: Přidat nový účet

en: The Account registration failed.
cs: Registrace účtu selhala.

en: Cannot load the %1 plugin. Please check your installation.
cs: Nelze nahrát zásuvný modul %1. Zkontrolujte svou instalaci.

en: Cannot find the desired account.
cs: Nelze nalézt požadovaný účet.

en: Are you sure you want to remove the selected account?
cs: Opravdu chcete odstranit vybraný účet?

en: Cannot remove the account.
cs: Nelze odstranit účet.

en: Select Micro-Blogging Service
cs: Vyberte mikroblogovací službu

en: You need to restart Choqok for the accounts priority changes to take effect.
cs: Aby změny priority účtů nabyly platnosti, je nutné Choqok restartovat.

en: Appearance
cs: Vzhled

en: General Plugins
cs: Obecné moduly

en: Choqok - 1 unread post | Choqok - %1 unread posts
cs[0]: Choqok - 1 nepřečtená zpráva
cs[1]: Choqok - %1 nepřečtené zprávy
cs[2]: Choqok - %1 nepřečtených zpráv

en: Choqok - Disabled
cs: Choqok - Zakázáno

en: Update Timelines
cs: Aktualizovat časový přehled

en: Quick Post
cs: Rychlá zpráva

en: Mark All As Read
cs: Označit vše jako přečtené

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: Enable Update Timer
cs: Povolit časovač aktualizace

en: Enable Notifications
cs: Povolit oznamování

en: Clear Avatar Cache
cs: Vymazat uložené avatary

en: You have to restart Choqok to load avatars again
cs: Pro opětovné natažení avatarů je nutné Choqok restartovat

en: No account created. You have to create an account before being able to make posts.
cs: Není vytvořen žádný účet. Než můžete začít vydávat zprávy, musíte si vytvořit účet.

en: In order to use Choqok you need an account at one of the supported micro-blogging services.
    Would you like to add your account now?
cs: Abyste mohli Choqok používat s jednou z podporovaných mikroblogovacích služeb, potřebujete účet.
    Přejete si nyní účet přidat?

note: i18n: file: choqok/choqokui.rc:4 i18n: ectx: Menu (file)
en: File
cs: Soubor

note: i18n: file: choqok/choqokui.rc:11 i18n: ectx: Menu (tools) i18n: file: plugins/nowlistening/nowlisteningui.rc:4 i18n: file: plugins/searchaction/searchactionui.rc:4
en: Tools
cs: Nástroje

note: i18n: file: choqok/choqokui.rc:14 i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
cs: Nastavení

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_general.ui:17 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showMainWinOnStart)
en: Show main &window on startup
cs: Zobrazit hlavní okno při &spuštění

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_general.ui:30 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_markAllAsReadOnHideToSystray)
en: Mark all unread posts as read, when hiding to system tray
cs: Při ukrytí do systémové části panelu označit všechny zprávy jako přečtené

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_general.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableSpellChecker)
en: Enable automatic spellchecking in the message editor
cs: Povolit automatickou kontrolu překlepů v editoru zpráv

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_general.ui:55 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use &custom web browser:
cs: Použít &vlastní webový prohlížeč:

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_general.ui:71 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Timelines
cs: Časové přehledy

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_general.ui:81 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Update interval:
cs: Interval &aktualizace:

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_general.ui:100 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Number of posts to show in timelines:
cs: &Počet zpráv, který se má zobrazovat v časových přehledech:

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_general.ui:117 i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_updateInterval)
en: Disabled
cs: Zakázáno

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_general.ui:120 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, kcfg_updateInterval)
en:  Minutes
cs:  Minut

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_notifications.ui:17 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAllNotifiesInOne)
en: &Show all new posts in one notification
cs: &Ukázat všechny nové zprávy v jediném oznámení

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_notifications.ui:26 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Notification duration:
cs: Doba &upozornění:

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_notifications.ui:39 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, kcfg_notifyInterval)
en:  Seconds
cs:  Sekund

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_shorten_base.ui:17 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_shortenOnPaste)
en: Shorten &URLs on paste
cs: Při vkládání ze schránky zkrátit &adresy

note: i18n: file: choqok/config/behavior/behaviorconfig_shorten_base.ui:26 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Shortening &service:
cs: Zkracovací &služba:

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:28 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnAdd)
en: Add a new account
cs: Přidat nový účet

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnAdd)
en: &Add...
cs: Přid&at...

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:41 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnEdit)
en: Modify the selected account
cs: Změnit vybraný účet

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:44 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnEdit)
en: &Modify...
cs: &Upravit...

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:54 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnRemove)
en: Remove the selected account
cs: Odstranit vybraný účet

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:57 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnRemove)
en: &Remove
cs: O&dstranit

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:135 i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Micro-Blog
cs: Mikroblog

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:140 i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only
cs: Pouze ke čtení

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:143 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Read Only account
cs: Účet pouze pro čtení

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:148 i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Include in Quick Post
cs: Začlenit do rychlé zprávy

note: i18n: file: choqok/config/accounts/accountswidget_base.ui:151 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTableWidget, accountsTable)
en: Show in Quick Post
cs: Zobrazit v rychlé zprávě

note: i18n: file: choqok/config/appearance/appearanceconfig_base.ui:17 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isEmoticonsEnabled)
en: Enable emoticons
cs: Povolit emotikony

note: i18n: file: choqok/config/appearance/appearanceconfig_base.ui:27 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_isCustomUi)
en: Use custom colors
cs: Použít vlastní barvy

note: i18n: file: choqok/config/appearance/appearanceconfig_base.ui:55 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Post Color Preferences
cs: Nastavení barev zpráv

note: i18n: file: choqok/config/appearance/appearanceconfig_base.ui:63 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Background
cs: Pozadí

note: i18n: file: choqok/config/appearance/appearanceconfig_base.ui:73 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default color:
cs: Výchozí barva:

note: i18n: file: choqok/config/appearance/appearanceconfig_base.ui:110 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unread post color:
cs: Barva nepřečtené zprávy:

note: i18n: file: choqok/config/appearance/appearanceconfig_base.ui:154 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Foreground
cs: Popředí

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:21 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: Twitter Account
cs: Průvodce nastavením účt&u...

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:40 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_alias) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:42
en: The account alias
cs: Alias účtu

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:43 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_alias) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:45
en: The alias is the name you want to give to your account. It should be unique. You can have several connections to the same service so the alias lets you give them names.
cs: Alias je jméno, které chcete dát svému účtu. Měl by být jedinečný. Je možné udržovat více spojení s jednou službou, takže vám alias umožní je pojmenovat.

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:60 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:62
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:8pt; font-weight:600;">Note:</span><span style=" font-size:8pt;"> The alias must be unique.</span></p></body></html>
cs: <span style="font-size:8pt; font-weight:600;">Poznámka:</span> <span style="font-size:8pt;">Alias musí být jedinečný.</span>

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:73 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_credentialsBox) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:136
en: Credentials
cs: Přihlašovací údaje

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:83 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:152
en: &Username:
cs: &Uživatelské jméno:

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:96 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_username) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:165
en: The name you use to connect to the service
cs: Jméno, které používáte pro připojení ke službě

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:103 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:178
en: &Password:
cs: &Heslo:

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:116 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_password) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:197
en: The password associated to your username for the service
cs: Heslo spojené s vaším uživatelským jménem pro tuto službu

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:131 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, kcfg_test) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:218
en: Verify Credentials
cs: Ověřit přihlašovací údaje

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:140 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_secure) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:123
en: Use secure connection (HTTPS)
cs: Použít bezpečné spojení (HTTPS)

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:153 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBoxRegister)
en: Registration
cs: Registrace

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:181 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">To connect to the Twitter network, you will need a Twitter account.<br /><br />If you do not currently have an account, please click the button to create one.</p></body></html>
cs: Pro připojení k síti Twitter potřebujete Twitter účet.
    
    Pokud účet ještě nemáte, klikněte na tlačítko a vytvořte jej.

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:210 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, kcfg_register) i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:213 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, kcfg_register)
en: Register a new account on this network.
cs: Registrovat nový účet v této síti.

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:216 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, kcfg_register)
en: Register &New Account
cs: Registrovat &nový účet

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:240 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabConf) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:259
en: Configuration
cs: Nastavení

note: i18n: file: microblogs/twitter/twittereditaccount_base.ui:246 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_doNotShowRepliesOnHome) i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:289
en: Do not show replies to me on the Home tab
cs: Nezobrazovat odpovědi v kartě Hlavní

note: i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:21 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAccount)
en: StatusNet Account
cs: Průvodce nastavením účt&u...

note: i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:103 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: API path:
cs: Cesta k API:

note: i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Liberation Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-weight:600;">Note:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'DejaVu Sans';">If you only have an OpenID login, you cannot use the API directly. You first have to add a password to your account using the control panel on </span><a href="https://identi.ca/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0000ff;">identi.ca</span></a><span style=" font-family:'DejaVu Sans';">.</span></p></body></html>
cs: <span style="font-weight:600;">Poznámka:</span>
    Pokud máte pouze uživatelské jméno OpenID, nemůžete API rovnou používat. Nejprve musíte ke svému účtu přidat heslo pomocí ovládacího panelu na <a href="https://identi.ca/">identi.ca</a>.

note: i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:267 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: To prevent spamming on some groups, you can set here to change the exclamation point (that used to refer to a group), to something else (e.g. nothing.)
cs: Chcete-li předejít spamování některých skupin, můžete zde přenastavit vykřičník (používaný k odkazu na skupiny) na něco jiného (např. nic)

note: i18n: file: microblogs/laconica/laconicaeditaccount_base.ui:270 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_changeExclamationMark)
en: On re-dent, change exclamation mark to:
cs: Při převzetí zprávy (re-dent) změnit vykřičník na:

note: i18n: file: plugins/nowlistening/nowlisteningprefs.ui:17 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Valid metadata:
cs: Platná metadata:

note: i18n: file: plugins/nowlistening/nowlisteningprefs.ui:51 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Template:
cs: Šablona:

en: Authentication failed
cs: Autentizace selhala

en: Unrecognized result.
cs: Neznámý výsledek.

en: Custom Search
cs: Vlastní hledání

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets To This User
cs: Tweety pro tohoto uživatele

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets From This User
cs: Tweety od tohoto uživatele

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Username
cs: Tweety obsahující toto uživatelské jméno

[ctx: Tweets are Twitter posts]
en: Tweets Including This Hashtag
cs: Tweety obsahující tuto křížkovou značku (hashtag)

en: Unable to fetch search results.
cs: Nelze stáhnout výsledky hledání.

en: Unable to fetch search results: %1
cs: Nelze stáhnout výsledky hledání: %1

[ctx: Who is user]
en: Who is %1
cs: Kdo je %1

[ctx: Posts from user]
en: Posts from %1
cs: Zprávy od %1

[ctx: Replies to user]
en: Replies to %1
cs: Odpovědi pro %1

[ctx: Including user name]
en: Including %1
cs: Včetně %1

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Hashtag
cs: Denty obsahující tuto křížkovou značku (hashtag)

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents Including This Group
cs: Denty obsahující tuto skupinu

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents From This User
cs: Denty od tohoto uživatele

[ctx: Dents are Identica posts]
en: Dents To This User
cs: Denty pro tohoto uživatele

en: Now Listening
cs: Nyní poslouchám

en: The Search action plugin does not support the current microblog.
cs: Plugin pro vyhledávání nepodporuje tuto mikroblogovací službu.

[ctx: Submit post]
en: Submit
cs: Odeslat

en: All
cs: Vše

en: New post submitted successfully
cs: Komentář byl úspěšně odeslán.

en: Abort
cs: Přerušit

[ctx: @info:tooltip]
en: ReSend
cs: Poslat znovu

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove
cs: Odstranit

en: Just now
cs: Právě teď

en: 1 sec ago | %1 secs ago
cs[0]: před 1 sek.
cs[1]: před %1 sek.
cs[2]: před %1 sek.

en: 1 min ago | %1 mins ago
cs[0]: před 1 min.
cs[1]: před %1 min.
cs[2]: před %1 min.

en: 1 hour ago | %1 hours ago
cs[0]: před 1 hod.
cs[1]: před %1 hod.
cs[2]: před %1 hod.

en: 1 day ago | %1 days ago
cs[0]: Včera
cs[1]: před %1 dny
cs[2]: před %1 dny

en: Are you sure you want to remove this post from the server?
cs: Opravdu chcete odstranit tuto zprávu ze serveru?

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy Link Location
cs: Kopírovat umístění odkazu

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Mark all as read
cs: Označit vše jako přečtené

en: <strong>Note:</strong><br/><em>Ctrl+P</em> to have the previous submitted text.<br/>    <em>Ctrl+S</em> to enable/disable auto spell checker.
cs: <strong>Poznámka:</strong><br/><em>Ctrl+P</em> pro předchozí zadaný text.<br/>    <em>Ctrl+S</em> pro povolení/zakázání kontroly překlepů.

en: Actions
cs: Činnosti

en: Latest update:
cs: Poslední aktualizace:

en: The server returned an error.
cs: Serveru odpověděl chybovým hlášením.

en: Error on communication with server.
cs: Chyba při komunikaci se serverem.

en: Error on parsing results
cs: Chyba při zpracování výsledků

en: Authentication error.
cs: Chyba ověření.

en: The server does not support this feature.
cs:  Server tuto funkci nepodporuje.

en: Unknown error.
cs: Neznámá chyba.

en: Error
cs: Chyba

en: Success
cs: Úspěch

en: Shortening a URL
cs: Zkracování adresy

en: Cannot create a KDE Job. Please check your installation.
cs: Nepodařilo se vytvořit úlohu KDE. Zkontrolujte prosím instalaci programu.

en: Cannot download image from %1.
cs: Nelze stáhnout obrázek z %1.

en: The download failed. The returned file is corrupted.
cs: Stahování selhalo. Získaný soubor je poškozen.

en: There is no account with alias %1.
cs: Účet s aliasem %1 neexistuje.

en: An account with this alias already exists: a unique alias has to be specified.
cs: Účet s tímto aliasem již existuje, zvolte jedinečný alias.

[ctx: GenericName]
en: KDE Micro-blogging Client
cs: Mikroblogovací klient pro KDE

[ctx: Name]
en: New Post Arrived
cs: Přišla nová zpráva

[ctx: Comment]
en: New post arrived
cs: Přišla nová zpráva

[ctx: Name]
en: Job Success
cs: Úspěch

[ctx: Comment]
en: A job finished successfully
cs: Úloha byla úspěšně dokončena

[ctx: Name]
en: Job Error
cs: Chyba

[ctx: Comment]
en: There was an error while performing a job
cs: Při provádění úlohy došlo k chybě

[ctx: Name]
en: Shortening
cs: Zkracování

[ctx: Comment]
en: Shortening a URL
cs: Zkracování adresy

[ctx: Name]
en: Accounts
cs: Účty

[ctx: Comment]
en: Manage Your Accounts
cs: Spravujte své účty

[ctx: Name]
en: Appearance
cs: Vzhled

[ctx: Comment]
en: Personalize Choqok Look and Feel
cs: Přizpůsobit vzhled Choqoku

[ctx: Name]
en: Behavior
cs: Chování

[ctx: Comment]
en: Personalize Choqok's Behavior
cs: Přizpůsobení chování Choqoku

[ctx: Name]
en: Plugins
cs: Pluginy

[ctx: Comment]
en: Select and Configure Plugins
cs: Vybrat a nastavit zásuvné moduly

[ctx: Comment]
en: Choqok MicroBlog Plugin
cs: Zásuvný modul pro mikroblogování

[ctx: Comment]
en: Choqok Plugin
cs: Zásuvný modul Choqok

[ctx: Comment]
en: Choqok Shortener Plugin
cs: Zásuvný modul pro zkracování adres

[ctx: Comment]
en: Twitter.com Service
cs: Služba Twitter.com

[ctx: Name]
en: Now Listening
cs: Nyní poslouchám

[ctx: Comment]
en: Tells your friends what you are listening to.
cs: Řekněte přátelům, co posloucháte.

[ctx: Name]
en: Search Action
cs: Hledání

[ctx: Comment]
en: Add a Search action to UI for Twitter Api microblogs. e.g. Twitter and StatusNet
cs: Přidat hledání do uživatelského rozhraní pro mikroblogy používající Twitter API, např. Twitter a StatusNet

[ctx: Name]
en: Digg.com Shortener
cs: Zkracovač Digg.com

[ctx: Comment]
en: A plugin to shorten URLs via the digg.com service.
cs: Zásuvný modul pro zkracování adres pomocí služby Digg.com.

[ctx: Name]
en: is.gd Shortener
cs: Zkracovač is.gd

[ctx: Comment]
en: A plugin to shorten URLs via the is.gd service.
cs: Zásuvný modul pro zkracování adres pomocí služby is.gd.

[ctx: Name]
en: TightUrl Shortener
cs: Zkracovač TightUrl

[ctx: Comment]
en: A plugin to shorten URLs via the TightURL service.
cs: Zásuvný modul pro zkracování adres pomocí služby TightUrl.

[ctx: Name]
en: UnTiny URLs
cs: Rozbalit adresy

[ctx: Comment]
en: Extract the full URL and show it as a tooltip
cs: Vytáhnout celou adresu a ukázat v plovoucím rámečku.
