Portál AbcLinuxu, 22. června 2026 15:26



Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
dnes 12:51 Slavko
Rozbalit Rozbalit vše Re: Vypršení platnosti Microsoft certifikátu v UEFI
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Kdo na počítačích, i virtuálních, používá zabezpečené spouštění (Secure Boot)...
...nech ďalej žije v ilúzii bezpečného spúšťania :-P
dnes 13:01 Peter Golis | skóre: 65 | blog: Bežné záležitosti | Bratislava
Rozbalit Rozbalit vše Re: Vypršení platnosti Microsoft certifikátu v UEFI
Veď si môžeš nahradiť MOK vlastným kľúčom, nič ti nebráni.
dnes 14:22 A
Rozbalit Rozbalit vše Re: Vypršení platnosti Microsoft certifikátu v UEFI
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Secureboot a UEFI v tomto roce soutěží o nejhorší nevyžádanou technologii, která mnohým nic netušícím adminům zkazí letní prázdniny. V konkurenci všech těch umělých inteligencí, které nám vykoupili všechnu RAM, jen aby nám následně nasekali jedno CVE za druhým, to je docela výkon.
dnes 14:59 Kníkal
Rozbalit Rozbalit vše Re: Vypršení platnosti Microsoft certifikátu v UEFI
Já se teda spíš těším na 19. ledna 2038. To bude žůžo, labůžo!

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.