Portál AbcLinuxu, 26. dubna 2024 06:01


Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
22.7.2003 07:35 Ludek
Rozbalit Rozbalit vše vykon procesoru
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
TVTime jsem zkousel tak pred pul rokem a na mem Duronu 700 nebyl prilis pouzitelny, protoze nestihal. Jake mate s pozadavky TVTime na vykon zkusenosti vy ostatni ? Nebo ze by pul roku optimalizaci pomohlo ;-)?
CIJOML avatar 22.7.2003 09:02 CIJOML | skóre: 58 | Praha
Rozbalit Rozbalit vše vykon procesoru
v novych verzich sly hardwareove pozadavky az neskutecne dolu. Nyni na mem predpotopnim krapu muzu kompilovat a ledovat telku ve fullscreen bez trhani
22.7.2003 08:13 Dale Cooper
Rozbalit Rozbalit vše Co pouzit rovnou MPlayer
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Na sledovani televize pouzivam MPlayer. Kdyz autor doporucuje pouzit post-processing od MPlayeru, neni tedy jednodussi pouzit primo ten? Mam jeste dotaz: Jak zaridit, aby mi pocitac startoval s vypnutym zvukem u tuneru, tj. aby mi nesumela televize kdyz nabootuju linux? Diky Dale
CIJOML avatar 22.7.2003 09:04 CIJOML | skóre: 58 | Praha
Rozbalit Rozbalit vše Co pouzit rovnou MPlayer
zvolit ten spravny tuner - nesmi sumet kdyz se loadne modul. TVtime poskytuje mnohem, vyssi komfort obsluhy nez mplayer a narozdil od nej ma mnohem vic postprocesingovych filtru. Mym ocim vyhovuji ty mplayerove, mozna uz proto ze jsem na ne zvykly z divx.
22.7.2003 10:02 JoHnY
Rozbalit Rozbalit vše Celkem dobry
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
je to celkem vysoka kvalita ale DScaleru se to nevyrovna (pod Wokna) DScaler je snad jedinej program pod wokna kterej si data z karty bere sam a nepouziva to debilni WDM nejlepsi obraz co jsem kdy videl, byl z xawtv s ATI AIW 128/32(Rage Theater) s nejakym upraveny driverem od K nebo G - me nikdy nefungoval
22.7.2003 12:05 ctirad
Rozbalit Rozbalit vše Celkem dobry
Nesouhlasím. Musíte srovnávat na stejném stroji, se stejným TV tunerem a stejným zdrojem signálu.
CIJOML avatar 22.7.2003 12:26 CIJOML | skóre: 58 | Praha
Rozbalit Rozbalit vše Celkem dobry
Toto je z ATI TVWonder VE
theo avatar 22.7.2003 18:27 theo | skóre: 15 | Rožnov ... hádej který?
Rozbalit Rozbalit vše hezke ale....
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
skoda, ze to nejde skompilovat na slackwaru... a hodiny zas resit zavilosti neminim... skoda.
Sine ira et studio
22.7.2003 19:13 Radek Vohnout
Rozbalit Rozbalit vše hezke ale....
Mam Slackware current, vytvoren stalym upgradovanim, a zkompilovalo se to na prvni pokus.
22.7.2003 21:34 CIJOML
Rozbalit Rozbalit vše hezke ale....
Dalsi duvod proc pouyivat Debian :-)
22.7.2003 23:04 Vlastimil Ott | skóre: 66 | blog: Plastique | Opava
Rozbalit Rozbalit vše hezke ale....
Tomáši, čoveče, nerouhej se!!!! Proč by to nemělo jít?! (Nezkoušel jsem, ale nevěřím!) --vo
Práce: Liberix, o.p.s. | Blog: OpensourceBlog.cz | Online kurz Zlatý WordPress
theo avatar 23.7.2003 00:56 theo | skóre: 15 | Rožnov ... hádej který?
Rozbalit Rozbalit vše hezke ale....
ale jo, slo by to, ale to bych se s tim musel chtit zaobirat. a resit ty zavislosti se mi proste nechce... ale kdyz tak nad tim uvazuju -- podarilo se mi rozchodit sodipodi (huraaaaa) a chtelo to nejake stejne knihovny, tak mozna... il try it once more.
Sine ira et studio
theo avatar 23.7.2003 01:22 theo | skóre: 15 | Rožnov ... hádej který?
Rozbalit Rozbalit vše hezke ale....
tak jsem to esce ozkusal a nic. havaruje to na souboru leetft.c do ktereho se neincludne ftglyph.h, protoze v nem je podle preprocesoru nejaky bug (ktery tam ale podle toho co jsem se dival neni). nemam na takove ptakoviny naladu. pokud kvuli p*vinam jako jsou superextrajemne vyhlazene fonty nejde skompilovat program (a neexistuje moznost jak to vypnout), tak je to program k nicemu a autor necht si ho laskave strci za klobouk (bych rekl i jinam, ale nebudu sprosty na verejnosti).
Sine ira et studio
CIJOML avatar 23.7.2003 08:06 CIJOML | skóre: 58 | Praha
Rozbalit Rozbalit vše hezke ale....
svou vlastni neschopnost svalovat na jine :))) Ale notak... :))) Treba me se to skompilovalo na prvni pokus bez zasahu :)))
theo avatar 23.7.2003 17:06 theo | skóre: 15 | Rožnov ... hádej který?
Rozbalit Rozbalit vše hezke ale....
takhle -- je mozne, ze mam nejake divne zavislosti v systemu, ale v jednu rano se tim opravdu neminim zaobirat (potazmo kdyz vubec ani nemam tuseni na cem by ta knihovna, ktera se v mem systemu objevila ani nevim odkud, mela byt vlastne zavisla). navic ja bych skutecne ocenil moznost vypnout jakesi prastene vyhlazene fontiky pres ctvrt screenu (ne, ze by se mi nelibily, ale kdyz to kvuli takove ptakovine poradne nejde zkompilovat...). btw: skompilovalo se ti to? fajn. a co ja s tim?
Sine ira et studio
23.7.2003 13:10 _MiReK_
Rozbalit Rozbalit vše prectete si to a opravte
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Clanek sice pekny, ale chtelo by to od nekoho precist a opravit spatny slovosled. Napriklad nize uvedena veta je skutecne unikat. "Má ale několik much, kvůli kterým většina začne časem uživatel hledat alternativy."
23.7.2003 14:45 Robert Krátký | skóre: 94 | blog: Robertův bloček
Rozbalit Rozbalit vše prectete si to a opravte
moje chyba. opraveno.
21.6.2009 23:24 jan
Rozbalit Rozbalit vše Re: prectete si to a opravte

...a dalsi "grammar nazi"

---

satelitní televize upc direct

1.8.2003 08:34 Franta Jetel
Rozbalit Rozbalit vše Mrznoucí tvtime
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Dobrý den, inspirovaný tímto článkem jsem se pokusil rozběhnout tvtime (.9.8.5) na Mandrake 9.1 s Winfast TV2000 XP. Překlad proběhl bez problémů (to byla moje třetí kompilace :) ), taktéž sestavení a instalace. Spuštění OK, tvtime začal vyhledávat stanice. Mimochodem u mě se čas shoduje - nastavená zóna +2GTM - s časem na khodinách. Velkým problémem ale je, že při delším sledování cca po 15 minutách zatuhne celý počítač včetně klávesnice (přepínání konzolí, trojhmat, ani num lock nereaguje). Obraz se zmrazí - zvuk stále běží - jen nic nereaguje (tedy až na takové malé tlačítko pod power na skříni :( ). Nikdy se mi nic takového nestalo. Můžete mi někdo pomoct? Díky F (MDK 9.1, Winfast TV200XP, AMD, ASUS, ATI Shapire 9000Pro)
12.9.2008 16:52 Martin
Rozbalit Rozbalit vše Re: Mrznoucí tvtime
Mam naprosto stejny problem, stejnou tv kartu. Obraz v tvtime se mi take po urcite dobe zasekne a bezi uz jenom zvuk. Tvtime jsem nekompiloval, ale stahnul z repositaru. Jedu na ubuntu 8.04. V kubuntu se to tak casto neseka, ale take. Netusite nekdo co s tim? :-(
13.1.2022 21:06 hmm
Rozbalit Rozbalit vše Re: Mrznoucí tvtime
Jo, to byli casy kdyz se nezabijeli lidi jen protoze jim nesedi dane pohlavi ale opousteli nas skutecne nemocni lide.
Velice se ti ta cenzura vydarila, Kolibaci, skvele zvladnuta moderace a vyuziti vlastniho casu, tleskam komunistickym praktikam. ODBOJ PROTI KOMUNISTUM.

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.