Portál AbcLinuxu, 4. května 2025 18:36
Na takéto veci mám nakonfigurované redmine aj s automatickým uzatváraním ticketov (stačí v commite closes #123)Jo, tohle je pěkná vychytávka, ale bohužel ji lze použít jen u jednodušších (a dobře navržených) systémů kde se snadno ověří že je to opravdu hotovo a funkční. Když je mezi commitem a uzavřením prodleva hodiny až dny (build, nasazení, příprava dat, provedení testu, kontrola všech dvaceti míst v třech různých aplikacích které to může ovlivnit, navíc to otestování by měl dělat někdo jiný nezaujatý a právě teď jako na potvoru nikdo nemá čas) tak už to zas takový šlágr není.
Ticketovací systém by so rád v práci zaviedol, ale žiaľ nie je to tak jednoduchá záležitosť ako sa zdá. Takže zatiaľ tieto veci riešime chaotickým spôsobom bez riadenia.To bych neřekl, když tam máte integrátora - to je samo o sobě velmi efektivní způsob organizace. V některých ohledech lepší než ticketovací systém. Jinak stačí počkat až pojedeš na delší dovolenou a stane se průser
Jinak stačí počkat až pojedeš na delší dovolenou a stane se průser
Ja sa ako pravý workoholik na žiadnu nechystám. Voľno budeme mať v rovnakom čase, ja ostávam vtedy v pohotovosti keby niečo. Našťastie bývam v krásnom prostredí, takže budú pekné výlety do okolia s mobilom vo vrecku.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.