Portál AbcLinuxu, 29. října 2025 18:36
Po zkušenostech s místním WiFi ISP bych ani netvrdil, že mají k lidem blíž. Spíš tam fakt mají větší bordel. Aneb jak jsem se jim musel hackovat do zařízení, abych našel místo poruchy a oni to mohli konečně dát do pořádku.
Nebo taky to, jak mazali má telefonicky podaná hlášení poruch. Když jsem se chtěl po X (smluvně daných) dnech zeptat, jak to vypadá s tím packet lossem, tak mi vždycky řekli, že tam u mě žádné info o nahlášené poruše nemají.
Budou mě tu lidi kamenovat, ale pořád jsem přesvědčen, že je to schůdnější cesta než masivní přechod na IPV6.Ale vůbec ne... kamenovat v žádném případě. Každý, kdo umí dobře s IPv6 a má v sobě aspoň trochu obchodního ducha, bude „tvé“ metodě fandit, protože je celkem jasné, na co to prostřednictvím fragmentace rozsahů povede.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.