Portál AbcLinuxu, 26. června 2026 21:33



Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
30.4. 15:20 Wart
Rozbalit Rozbalit vše Re: MiniOS Xfce - Thinkpad x390
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Perl v 2026 :-D
30.4. 19:32 Lukas
Rozbalit Rozbalit vše Re: MiniOS Xfce - Thinkpad x390
Perl je ok zalezi na co to chces pouzivat a rovnako aj php to plati tusim mageia linux ako pokracovatel mandrivi mal urpmi v perle a tiez openbsd ma pkgtools v perle.

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.