Portál AbcLinuxu, 26. dubna 2024 20:21


Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
28.2.2003 11:36 misso
Rozbalit Rozbalit vše Document View
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
myslite, ze Document View ma nejaku buducnost? nie je skor zaujimavejsie orientovanie sa na komponenty tak ako je to v Delphi, Kylixe alebo novom .NET ???
1.3.2003 23:30 pf
Rozbalit Rozbalit vše Document View
Jak to presne myslite "orientovat se na komponenty"? Neco jako system - vezmu komponentu z palety, mrsku s ni na formular poklikam cosi a mam vysledek jaky (zrovna) chci?
2.3.2003 17:11 misso
Rozbalit Rozbalit vše Document View
ano, presne tak. a komponenty su navyse znovupouzitelne, nie ako nejaky view alebo document.
28.2.2003 13:09 mato
Rozbalit Rozbalit vše help
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
cafte, mam takyto problem: ked chcem v kdevelope vytovorit novy projekt a na konci sprievodcu novym projektom kliknem na create tak mi vypise nasledujucu hlasku: configure: error: Qt (>= Qt 3.0.2) (library qt-mt) not found. Please check your installation! For more details about this problem, look at the end of config.log. Make sure that you have compiled Qt with thread support! warning: Serial1 inherits unknown class 'QWidget' QWidget hasn't a reference. at /usr/share/kdoc/kdocHTMLutil.pm line 576, line 39. QWidget hasn't a reference. at /usr/share/kdoc/kdocHTMLutil.pm line 576, line 39. pritom som qt kniznicu aj nanovo instaloval. neviete mi poradit co to znamena. Mam Mandrake 8.2, KDE3, QT2 aj QT3. dik za radu.
Jiří Hubka avatar 3.3.2003 07:44 Jiří Hubka | skóre: 17
Rozbalit Rozbalit vše help
A nemenil jste kompilator napr. na verzi gcc3.x.x ?
3.3.2003 09:55 mato
Rozbalit Rozbalit vše help
ale ano menil, pouzival som gcc-2.96, teraz pouzivam gcc-3.0 a g++-3.0, g++-2.96 mi vypisovalo chybove hlasky, ked som pouzival triedu ios_base.
23.6.2003 15:14 kmana
Rozbalit Rozbalit vše pokračování ?
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Bude někdy pokračování ? Seriál je celkem povedený a přínosný
12.8.2003 15:11 Radim Burget
Rozbalit Rozbalit vše Dokumentace
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Super, nejlepsi tutorial co sem cet... Co takhle v pristim dile nejak rozumne vysvetlit jak se pohybovat v refernecni prirucce KDE a jak hledat jine informace? Myslim, ze by to spousta zacatecniku ocenila.
15.2.2007 09:07 Vit
Rozbalit Rozbalit vše Re: Začíname KProgramovať - V
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Muzete mi prosim poradit ? Pouzivam SUSE 10. a tam v KDevelop neni moznost vyberu "KDE Normal", pouze "Application framework". Ten kdyz pouziji a pridam vse v clanku popsane, tak mi program na mys nereaguje a nic nekresli. Muzete mi poradit jakou verzi KDevelop pouzivate ? Pripadne jaky system ? Pripadne kde by se daly najit zdrojove kody aplikace Serial2 vcetne toho projektu najit ?

Zkousel jsem tento problem resit ale bezuspesne. Zrejme je problem uz v tom "Application framework" Ale nevim jaky.
4.12.2007 18:34 fany
Rozbalit Rozbalit vše Re: Začíname KProgramovať - V
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Ahojte mam problem s dokumentaciou ked dam search tak mi to vypise Cannot find htsearch executable. Ako som pochopil chyba mi nejaky balik ale neviem aky? Ake baliky by bolo dobre si nainstalovat aby som mal plne funkcnu dokumentaciu s vyhladavanim?

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.