Portál AbcLinuxu, 25. června 2026 22:17
No u desek GB bývá defaultně USB klavesnice zapnuta. Ale jestli opravdu není tak to asi bez PS2 nepude.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.