Portál AbcLinuxu, 20. července 2025 12:18


Dotaz: SuperMicro

6.2.2010 23:33 micro :)
SuperMicro
Přečteno: 394×
Odpovědět | Admin
Aky mate nazor na znacku tychto serverov? Doteraz som vzdy pouzival HP servere, len chcem momentalne lowcost stroje na nie dolezite aplikacie. Co si myslite o kvalite SuperMicro?

Dakujem.
Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Odpovědi

7.2.2010 00:36 FxF
Rozbalit Rozbalit vše Re: SuperMicro
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Já mám s touhle značkou až překvapivě dobré zkušenosti. Překvapivě proto, že dobré zkušenosti s hardwarem u nás jinak nebývají zrovna časté i u zvučnějších jmen.
H0ax avatar 7.2.2010 07:44 H0ax | skóre: 36 | blog: Odnikud_nikam
Rozbalit Rozbalit vše Re: SuperMicro
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Se SuperMicro si nepamatuji žádné problémy, takže spokojenost.
uid=0(root) gid=0(root) skupiny=0(root)
7.2.2010 11:13 vencas | skóre: 32
Rozbalit Rozbalit vše Re: SuperMicro
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Připojuju se, sice patří k low-costu (a v technici v Sunu ho řadí do kategorie "šrot"), ale se serverem nebyly problémy a jejich support odpovídal velmi svižně a odborně (kompatibilita nových Opteronů).
the.max avatar 7.2.2010 18:08 the.max | skóre: 46 | blog: Smetiště
Rozbalit Rozbalit vše Re: SuperMicro
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Nemam tedy komplet server, ale jen 2 desky a parada. Bezi to uz 3. rok v kuse, jediny restarty jsou pri zmene jadra, pripadne kdyz vypadne elektrika a UPSka to uz neuveze.
KERNEL ULTRAS Fan Team || Sabaton - nejlepší učitel dějepisu || Gentoo - dokud nás systemd nerozdělí.
7.2.2010 23:58 kyytaM | skóre: 35 | blog: kyytaM | Bratislava
Rozbalit Rozbalit vše Re: SuperMicro
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Za posledny rok nam celkom pekne zaplnili serverovnu rozne modely 1U, 2U a 3U. Odisli zatial len 2 zdroje, vymena bez problemov (stroje maju redundantne zdroje). Nie je to ziadny high-end, ani ultra vyladene systemy, ale pomer cena/hodnota sa zda byt velmi slusny - zatial vsetci spokojny. :)

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.