Portál AbcLinuxu, 8. května 2025 06:54

Dotaz: locknute sata hdd

8.1.2015 00:34 faha
locknute sata hdd
Přečteno: 308×
Odpovědět | Admin
zdravim, halda levnych hdd 2.5"| sata toshiba 500gb, nemile zjisteni, nelze s nimi pracovat, maji nastaveny sata master password, bohuzel user pass nevim a podle vseho je zmeneny i master pass. (zkousel jsem je lousknout pres mhdd nastroj).

netusite nekde zda-li to lze obejit, dost jsem goolil, ale podle vseho kdyz je zmene master pass, tak je to tak odeslat k vyrobci.

F.
Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Odpovědi

8.1.2015 11:05 NN
Rozbalit Rozbalit vše Re: locknute sata hdd
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
HDD z kradenych firemnich notebooku.. muzes zahodit. Resil jsem jeden o Toshiby, skoncil v servisu kde vygeneruji pres centralu celkem dlouhy klic.
8.1.2015 13:51 R
Rozbalit Rozbalit vše Re: locknute sata hdd
Kto by ukradol z firmy "haldu" notebookov? To skor vyradili a nezrusili hesla. Alebo je to z nejakych specialnych zariadeni.
8.1.2015 13:56 NN
Rozbalit Rozbalit vše Re: locknute sata hdd
Dobre, tak maximalne bych se zeptal v autorizovanem servisu, na kolik to odemceni be zaruky prijde..
8.1.2015 13:57 R
Rozbalit Rozbalit vše Re: locknute sata hdd
Inak skus sa popytat vo firmach, co robia zachranu dat z poskodenych HDD. Ak maju vhodnu technologiu (box a SW - PC3000, Acelab a pod.), tak by to zvladli odstranit. Otazka je cena - ale mozno by sa pri vacsom mnozstve dalo dohodnut.
9.1.2015 10:12 ES
Rozbalit Rozbalit vše Re: locknute sata hdd
Nevyplati se, cena je dvojnasobna oproti cene noveho disku.
8.1.2015 15:24 faha
Rozbalit Rozbalit vše Re: locknute sata hdd
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Diky vsem, tusil jsem, ze to bude nakonec crap, volal jsem do dvou firem co to resi, nedava to smysl v penezich a stejne to neni jiste, ze se to podari.

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.