Portál AbcLinuxu, 21. května 2025 07:21
zdar,
hledam nahradu za Zyxel NSA 310 - http://www.zyxel.com/support/SupportLandingSR.shtml?c=gb&l=en&kbid=MD09121&md=NSA310 - kterej mam uz pet let a pomalu bych chtel obmenit.
Nepotrebuju raid/vic disku, je to proste sitovej disk - zalohy mam reseny jinak. NAS by mel zvladnout alespon pomoci chrootu napr Debian, (tak to ma ten Zyxel), abych tam mohl prihodit cron, rtorrent, rsync a podobny nastroje.
Po HW strance 1Gbit ethernet a idealne USB3 pro pripojeni s prenosnym diskem (NSA 310S ma jen USB2).
Alternativne muze byt i naky mini PC, nicmene pro 3.5'' disk. Pamet me staci v poho i tech 256MB. Neuvazuju o pripojeni disku pres usb k routeru a podobne, jen nativni SATA.
Pripadne pokud mate nekdo zkusenost s QNAP TS-112P nebo Zyxel NAS326 (osadil bych jen jednim diskem) dejte vedet.
dik za tipy ...
Řešení dotazu:
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.