Portál AbcLinuxu, 28. června 2026 13:02
root, přepněte do runlevel 3 (int 3) a spusťte SaX2. Pokud by neprošel ani jeho defaultní mód, zkuste 'SaX2 -l'.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.