Portál AbcLinuxu, 25. června 2026 09:43
Nevíte jak sesynchronizovat iPod a Amarok. Když iPod připojim tak ho Amarok nezaregistruje a já jsem v nastavení nenašel způsob jak to rozchodit. Díky
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.