Portál AbcLinuxu, 10. května 2025 05:32

Dotaz: nefunkčná klávesová skratka ctrl + a

17.11.2009 21:27 [deleted]
nefunkčná klávesová skratka ctrl + a
Přečteno: 144×
Odpovědět | Admin
Dobrý večer, mám taký problém, s touto kl. skratkou, nefunguje v prostredí (Ubuntu 9.10 KK, Gnome), internetovom prehliadači, im, proste nikde. Ubuntu je čerstvo preinštalované, iné skratky ako napríklad ctrl + c,v fungujú. Chcel by som ju nastaviť, nakoľko si bez nej viem predstavit život s Ubuntu len )ťažko, no neviem aký príkaz, ani nič, čím by som ju mohol obnovi)t. any ideas? Ďakujem, [deleted]
Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Odpovědi

MaFy avatar 17.11.2009 21:41 MaFy | skóre: 24 | blog: kecy | Praha
Rozbalit Rozbalit vše Re: nefunkčná klávesová skratka ctrl + a
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Zdar, pokud se nepletu, tak v Ubuntu je nekde v nastaveni systemu nabidka "nastaveni klavesovych zkratek". Muze byt?
Lidé se dělí do 10 skupin. Na ty, co rozumí binárnímu kódu a na ty ostatní...
18.11.2009 15:19 [deleted]
Rozbalit Rozbalit vše Re: nefunkčná klávesová skratka ctrl + a
zdravim, ano ono je to v zalozke System->Predvolby->klavesove skratky,lenze prave skratka select all tu nikde nieje. Dole je sice moznost pridat vlastnu klavesovu skratku, ale ak by som to chcel, tak neviem aky prikaz mam dat na select all. Nevedel by si mi poradit, prosim? Ď.
MaFy avatar 18.11.2009 21:58 MaFy | skóre: 24 | blog: kecy | Praha
Rozbalit Rozbalit vše Re: nefunkčná klávesová skratka ctrl + a
No, Ubuntu uz jsem dlouho nepouzival...A zkousel jsi trba textovy editor? V nem to funguje, nebo to nejde vubec v nicem?
Lidé se dělí do 10 skupin. Na ty, co rozumí binárnímu kódu a na ty ostatní...

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.