Portál AbcLinuxu, 25. června 2026 06:31



Dotaz: Evolution a pop up okno

2.7.2003 17:01 Roman ŠANDOR | skóre: 14
Evolution a pop up okno
Přečteno: 154×
Odpovědět | Admin
Da sa niekde v Evolution nastavit pop up okno o doruceni novej posty?
Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Odpovědi

Stanislav Brabec avatar 2.7.2003 21:38 Stanislav Brabec | skóre: 45 | Praha
Rozbalit Rozbalit vše Evolution a pop up okno
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Přímo asi ne. Ale lze to řešit oklikou: Filtry -> Nový filtr -> Pokud je příjemce jakýkoliv -> Spustit program - něco, co vyhodí okno
3.7.2003 10:57 Roman ŠANDOR | skóre: 14
Rozbalit Rozbalit vše Evolution a pop up okno
tak to mam spravene, ale len som sa pytal ci tam nieje taka nejaka moznost, lebo ja som ju nenasiel, ale diky!

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.