Portál AbcLinuxu, 25. června 2026 16:18
DMA mam na oboch diskoch zapnute. Este dodam ze zostava je gigabyte G41, 2GB RAM... Ako by sa dalo tomuto pomoct bez nutnosti upgradovat na squeezeho alebo menenia distribucie?
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.