Portál AbcLinuxu, 27. června 2026 00:08
) tak to ten balicek nenajde.
Nastaveni tech zdroju je:
deb ftp://ftp.cz.debian.org/debian
stable main contrib non-free
deb ftp://ftp.cz.debian.org/debian-non-US
stable/non-US main contrib non-free
deb http://security.debian.org stable/updates
main contrib non-free
deb http://security.debian.org/debian-non-US
stable/non-US main contrib non-free
nemaji se tam dopsat jeste nejake dalsi zdroje?
Ne snad ze by balicku na strankach debianu bylo malo ale treba nejaky mailovy program pro konzoli co umi IMAP a vice accountu jsem hledal marne (mozna blbe
) a take mne prekvapilo ze treba "pine" tam neni vubec - je tam pouze dokumentace.
S Debiana mam teprve 4 dny takze jsem jasne BFUcko ale delam co se da
Predem diky za rady.
ja proste napisu "apt-get install mc" --napriklad
aptitude zkusim - diky za radu.
Jinak pine mam rad - pripada mi lepsi nez mutt - ale mozna bych si mel k mutt stahnout nejaky popis ovladani
ale multi account to umi? jsem to nejak nevyzkoumal...

, sources.list je stary, mas tam stable verzi coz je par let zpatky ve vyvoji na ukor stability ...
))
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.