Portál AbcLinuxu, 28. června 2026 13:13



Dotaz: x2go a qt5->qt6

vencour avatar dnes 10:03 vencour | skóre: 56 | blog: Tady je Vencourovo | Praha+západní Čechy
x2go a qt5->qt6
Přečteno: 55×
Odpovědět | Admin
Podle všeho na aktuálním gentoo při změně qt5 na qt6 přijde člověk o x2go, klient nebude mít podporu pro qt6 a už není v repozitáři.
Používali jste? Přešli jste na lokální overlay? Na něco jiného?
Ty nejhlubší objevy nečekají nutně za příští hvězdou. Jsou uvnitř nás utkány do vláken, která nás spojují, nás všechny.
Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Odpovědi

dnes 12:15 pavele
Rozbalit Rozbalit vše Re: x2go a qt5->qt6
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
U x2go jsem měl problémy s českou klávesnicí.

Přešel jsem na ssh + x11vnc, rychlost je stejná, problémy žádné.

Jinak mi funguje pěkně NoMachine, žádné problémy, možnost použití klíče atd.

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.