Portál AbcLinuxu, 27. června 2026 14:20
.
A co servis výrobce na zakoupený OS? Nebo výrobce karty na podporované platformě?
, tak musíme na nováčky s citem víš?
>dotazující: tady to je linuxové fórum a přestože spousta z přispěvovatelů již někdy Windows XP vidělo, tak si už jen hrstka z nich si pamatuje jak že se řešily problémy tohoto typu. Možná nějaká rada by byla - zkus Linux a uvidíš.
Pěkně diplomaticky jsi to napsal. Ja se snažím s linuxem pomalu začínat a porad nemuzu vydychat co jsem se dovedel v jedne nedavne diskusi tady: totiz ze vsichni obyc. uzivatele jsou pritez, pocitaji se jen vyvojari.
Nastesti se tady najde spousta ochotnych kteri s nami zacatecniky maji svatou trpelivost.
To jsem se nechal unest po precteni tveho prispevku.Prosim nereagujte.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.