Portál AbcLinuxu, 27. června 2026 14:21
Pro fandy
ale asi nejlepsi volbou bude skutečně ta Quanta (BlueFish jsem v ruce neměl).
A teď mě napadá - je tady uveřejněný članek o XXE. Pokud si před HTML dáš X a připojíš zkratku CSS tak je to daleko nejlepší volba. Je to WYSIWYG, zobrazuje to přímo podle stylů a dá se to použít i na DocBook a jánevímcovšechnoještě.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.