Portál AbcLinuxu, 24. června 2026 10:41
DaemonPortOptions=Port=1025, Name=MSA, M=E
Me bezi clamav spokojene kdesi na 100xx (ted presne nevim) v kombinaci s postfixem na 25 a zadny problem.
Ted jsem volal na podporu SuSE a tam mi rekli, ze verzi 8.1 uz nepodporujou a ze se mam obratit napr. na www.abclinuxu.cz
Vida, aspon tohle vedi
Neni tu nejaky SuSak, co uz neco podobneho resil?
Zlatej slack..
Dekuju vsem zucastnenim za pomoc a preju prijemny den
M.K. (Martin Kalousek nikoliv Mortal Kombat)
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.