Portál AbcLinuxu, 10. května 2025 04:40

Dotaz: Import souborů do projektu v Eclipse

3.2.2006 09:43 ondra
Import souborů do projektu v Eclipse
Přečteno: 174×
Odpovědět | Admin
Ahoj, nevíte někdo, jak vložit do projektu v Eclipse již existující soubory, ale tak, aby si je Eclipse nenakopírovalo k sobě (tzn. v projektu byly pouze "odkazy" na importované soubory)?

Jde mi o to, že v htdocs mám html a php soubory, ze kterých chci vytvořit "projekt", a když se při importu nakopírují do složky s projektem, tak pak samozřejmě nemůžu sledovat změny rovnou v prohlížeči.

Zatím jsem to vyřešil symlinkem z htdocs do adresáře projektu v Eclipse, ale tohle "řešení" se mi nelíbí :-\.

Dík za pomoc
Nástroje: Začni sledovat (1) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Odpovědi

6.9.2006 07:52 trocha pravdy | skóre: 3 | blog: nic
Rozbalit Rozbalit vše Re: Import souborů do projektu v Eclipse
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Creating linked resources

Folders and files can be linked to locations in the file system outside of the project's location. These special folders and files are called linked resources.

To create a linked folder:
  • In one of the navigation views, right-click the project or folder where you want to create the linked folder.
  • From the pop-up menu, select New > Folder.
  • Specify the name of the folder as it will appear in the workbench. This name can be different from the name of the folder in the file system.
  • Click Advanced.
  • Check Link to folder in the file system.
  • Enter a file system path, or click Browse to select a folder in the file system.
  • Click Finish.

    To create a linked file, follow the same steps as above, except choose New > File instead of New > Folder in the context menu.

    Zkopirovano z helpu. Staci to takto?

    Jirka
  • Založit nové vláknoNahoru

    Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

    ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.