Portál AbcLinuxu, 13. května 2025 23:37

Dotaz: zobrazeni flash animace a apache2

4.11.2009 12:15 Mirekh
zobrazeni flash animace a apache2
Přečteno: 160×
Odpovědět | Admin
Zdravim,

mam web stranky psanne v php umistene na serveru jednoho poskytovatele. Ty same stranky mam rozebehnute na mem PC s FC8 (apache verze 2.2.9), kde je testuji.

Dnes jsem do nich vkladal flash animaci pomerne velky obrazek. Deje se to, ze pokud se divam z windows explorer na stranky u poskytovatele, animace se zobrazi v poradku. Pokud se ale divam ze stejneho prohlizece na stranky na me FC8 nezobrazuje tak to uplne v poradku neni. Animace jako takova je v poradku. Jde oto ze se objevuje mezera 1px mezi flash animaci a postranni tabulkou predstavujici menu.

Nevim s cim to muze souviset. Jestli to muze byt ve verzi apache ? Nevim jaka verze je apache je u poskytovatele (rekl bych neco nizsiho). Kazdopadne zkusil jsem www stranky nahrat na PC s debianem etch (apache 2.2.3) a pri pohledu na stranky tohoto pocitace se flash zobrazuje taky v poradku.

Muzete mi poradit ?

Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Odpovědi

4.11.2009 14:12 Andrej Herceg | skóre: 43
Rozbalit Rozbalit vše Re: zobrazeni flash animace a apache2
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Porovnaj zdrojové kódy tých stránok a možno tam ten rozdiel nájdeš (napr. nejaká medzera, BOM... navyše).
4.11.2009 16:33 Ripper | skóre: 31
Rozbalit Rozbalit vše Re: zobrazeni flash animace a apache2
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Apache s Flashem nic nedělá, prostě ho předhodí klientovi, ten se potom stará, jak jí zobrazí a tak podobně. TAkže příčina bude někde v php skriptu, ale spíš jak to, bych to vzhledem ke stáří uvedené distribuce viděl na bug v prohlížeči.

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.