Portál AbcLinuxu, 6. května 2025 17:36
V pondělí 20.6. končí termín pro registraci příspěvků a přednášejících na 13. ročník konference Real-Time Linux Workshop.
Konference je zaměřena na nasazení systémů založených především na jádře Linux v oblasti řízení, průmyslu a všude tam, kde nestačí jen logická správnost výsledků, ale je požadované i dodržení časových limitů a často také interakce s reálným světem a průmyslovými technologiemi. Jedná se o tradiční místo setkání jak pro představitele výzkumných akademických projektů tak realizátorů průmyslových projektů a architektů budoucích úprav jaderných subsystémů, které mají za úkol real-time vlastnosti zaručit. Zahrnuta je i přípravná schůzka Mini-RT-Kernel Summit před setkáním Kernel Summit (24. až 26. října 2011 v Praze)
Konferenci tradičně organizuje sdružení OSADL (Open Source Automation Development Lab), které navazuje na tradice Real Time Linux Foundation, Inc (RTLF).
Registrace a účast je pro všechny přednášející zdarma. Příspěvky publikované ve sborníku jsou po konferenci k dispozici on-line na stránkách OSADL.
Za OSADL pověřený lokální organizační tým letošního ročníku se na vaši účast těší Petr Hodač, Pavel Píša a Michal Sojka z ČVUT FEL (letošní pořádající organizace).
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.