Portál AbcLinuxu, 28. června 2026 05:21



Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
29.4. 11:33 …
Rozbalit Rozbalit vše Re: Fedora Linux 44
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Jee jsem prvni :D

Tak o malinko pozdeji ohlasene nez konkurent Ubuntu, jestli uz do te doby se u U nasla chyba a F se z ni za tu chvili stihlo dodelat?!… Po dlouhe dobe chci linux zase vyzkouset, zkusim obe, davam vetsi sanci U za LTS, tak jsem zvedavy ktere driv me nasere;

29.4. 12:05 karkar | skóre: 14 | blog: Kartrolling
Rozbalit Rozbalit vše Re: Fedora Linux 44
Jen do toho, s linuxem je sranda a nenudíš se a je okolo něj báječná komunita, čehož důkazem jsou zdejší existence...
29.4. 12:44 …
Rozbalit Rozbalit vše Re: Fedora Linux 44
Komunita? hned se mi vybavy Golis;
29.4. 13:43 karkar | skóre: 14 | blog: Kartrolling
Rozbalit Rozbalit vše Re: Fedora Linux 44
:-) I ten je vtipný :-)
29.4. 16:56 koroptev
Rozbalit Rozbalit vše Re: Fedora Linux 44
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
obligatni: uz to nestoji za vylizprdel? nebo je to stale jeste konstantni betaverze?
30.4. 09:03 kž
Rozbalit Rozbalit vše Re: Fedora Linux 44
silverblue (resp. atomické edice, resp. rpm-ostree/bootc nebo co to je) jsou skvělé, takhle má vypadat moderní os (i když aktuálně jsem si oblíbil nixos)! jabko se na ten level možná jednou dostane (a to už budeme mít ten gnu hurd), windows to nebudou mít nikdy (možná se už promění na linux).
30.4. 10:01 …
Rozbalit Rozbalit vše Re: Fedora Linux 44
3.5. 09:12 koroptev
Rozbalit Rozbalit vše Re: Fedora Linux 44
hele, ty odpovidas na uplne jinou otazku, nez jsem umne vetkal do tech invektiv

ty ctes jidelni listky restauraci a podle toho, co je na nich napsano, usuzujes, ze restaurace A je lepsi nez restaurace B, ja se ptam lidi, ktery jedli tam i tam, fedora je mozna hezkej jidelni listek ale totalni sracky jinak, resp. dlouhodobe historicky byla
4.5. 22:18 JZD | skóre: 15 | blog: Na_dvorku
Rozbalit Rozbalit vše Re: Fedora Linux 44
ser na restaurace, si uvař jídlo sám, čéče
Víra znamená vyznávat to, o čem člověk dobře ví, že to není pravda. Mlčeti platina, mluviti v gajzu, býti v hajzlu.

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.