Portál AbcLinuxu, 5. května 2025 02:25
Vyšla nová verze lehkotonážního desktopového prostředí Razor-qt. Vydání 0.5.0 obsahuje vedle oprav chyb také novinky jako nové applety do panelu, optimalizace výkonu, lepší konfigurační nástroje atd. K dispozici jsou vedle zdrojových kódů také RPM balíčky v OBS a PPA pro uživatele Ubuntu.
Tiskni
Sdílej:
1) Mohl bych vyzkoušet použít místo KWin nebo Openbox Metacity, a potvrdit, nebo nepotvrdit tvoje hlášení.
2) Jaká má být ta klávesová zkratka pro vyvolání nabídky? Tu bych taky mohl zkusit.
3) Znovu to instalovat ale jen kvůli tomu, abych to mohl znovu poprvé spustit, nehodlám.
Líbí se mi to. Na začátku jsem zaznamenal nějaká varování, ale teď se to uklidnilo. I když na něco se tam narazit dá, zrovna když je to potřeba.
Vývoj pokračuje a předpokládám, že když se udělá jedna věc, pak se přidá další, a tak dokola. Podobně jako předtím (0.4 -> 0.4.1) nejspíš vydají celkem brzy opravu toho, co teď, když to vyzkouší víc lidí, zachytí.
Co mě na těch opravách například zajímá, tak je to to, že nejsem oproti 0.4.1 schopný z hlavní nabídky přidat spouštěč programu na plochu (do toho aktivního obdélníku, poté co jsem odemkl pohled s ikonami), ani do panelu.
Vydání, kterým na sebe projekt znovu upozorňuje by mohlo mít ten žádoucí výsledek, že se k práci nahrne víc lidí, kteří jsou schopní a schopni programovat.
Skupiny Vytvářejte obsah a sdílejte jej se skupinami uživatelů Skupiny Google nabízejí osvědčené nástroje, jako je například vytváření skupin a vyhledávání v nich, v novém provedení a v kombinaci s novými zajímavými funkcemi. Nyní lze provádět tyto věci: * Vytvářejte vlastní obsahově bohaté skupinové webové stránky * Přizpůsobte si vzhled a grafickou úpravu vaší skupiny * Nahrajte soubory, které chcete sdílet s vašimi členy * Sdílejte profily členů * A více... Prohlédněte si prezentaci Google Groups »
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.