Portál AbcLinuxu, 27. června 2026 03:24
Je fajn, že jsme se toho "Open Source CADu", o nemž svého času snili někteří zdejší členové, nakonec přeci jen dočkali. 
Teď by to ještě chtělo nějakou alternativu ke GIMPu, pokud možno s hezčím GUI. Třeba něco jako byl slovenský Pixel.
On ten projekt tehdy prodal nějaké komerční firmě a ta Pixel zabila. Psal o tom svého času na blogu s tím, jak je nadšený z dalšího vývoje, který Pixel čeká. 
To GUI bylo skvělé, stejně jako počet portů pro všemožné obskurní OS a architektury. GIMP je ve srovnání s tím zoufale zaostalý a nic jiného de facto na GNU/Linuxu nemáme.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.