Portál AbcLinuxu, 24. června 2026 18:19



Nástroje: Začni sledovat (1) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
20.4. 04:04
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin

>She has been involved with Ruby, JavaScript, Go, and font packages for Debian since 2016 while noting "not very active nowadays"

...

>Her hope is to help increase the diversity within Debian and to bring diversity issues for discussion.

Takže to vyhrál někdo, kdo ani v projektu není aktivní a jde mu (jí) především o propagaci DEI. Úžasné

20.4. 08:52 Love_Dali | skóre: 24
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Go woke, go broke.
20.4. 06:53 X
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Dobra tetka. Holt bezviznamna pozice co nikdo nechce delat..
20.4. 08:11 A
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Úplně nesouvisící ale vážně míněná otázka na použivatele Debianu... kam budete přecházet?
20.4. 08:13 Devuan
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
My uz davno presli na Devuan. Tam je vse pri starem a hezky konzervativni.
20.4. 10:53 karkar | skóre: 14 | blog: Kartrolling
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Opensuse. protže pokud tak z s debianem podle mě skončí aji ubuntu.
20.4. 13:41 Rwjrjr
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Opensuse ma jeste horsi problem. Volili do spravni rady, a nikdo se nehlasil. Tahle zenska aspon dala prihlasku.

Ja jedu na ubuntu. Porad je to normalni firma (jako kdysi redhat). Jednou za dva roky vykopu novy balast (ted treba sound server jako snap package), a je to normalni distro.
20.4. 15:13 karkar | skóre: 14 | blog: Kartrolling
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
No ale ubuntu vychází z debianu a podle mě nejen vychází, ale i používá jejich repa, takže když skončí debian, ubuntu pude za nim....
23.4. 13:56 disorder | blog: weblog
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
nemam cas ani na update, takze nikam
20.4. 08:12 Kreta
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Ja nevim co resi, dyt debian byl diverzni od prvopocatku - nazev je odvozen od jmen hlavy projeku a jeho zeny - Debra & Ian.
20.4. 10:47 Tma
Rozbalit Rozbalit vše Debian - kam přejít?
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Poslední zhasne.
20.4. 11:04 Enter
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Však pokud to ve skutečnosti není (ne)přeoperovaný chlap, tak se to dneska ani není považováno za dostatečně rozmanité, ne?
20.4. 11:18 ( :..:)
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Vyzerá ako hrdinka z Netflixu
20.4. 14:41 B
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Člověče, to mi tedy řekni, co na tom Netflixu sleduješ? Jěště jsem na Neflixu neviděl film, kde by hrdinka vypadala jako tahle vydra. Pravda, horory nesleduji.
20.4. 15:12 karkar | skóre: 14 | blog: Kartrolling
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Vydra??? Vydru si představuju jinak. Je to lasicovitá šelma, já bych v přirovnání lovil v jiném revíru.
21.4. 01:20 RealJ | skóre: 10
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
si to pletes s Disney, tahle slecna hraje novou Snehurku... ale ma pry nabidku na serial od Netflixu kde hraje anglickou kralovnu matku...
20.4. 14:18 ..... Izak ..... | skóre: 14
Rozbalit Rozbalit vše Re: Sruthi Chandran novou vedoucí projektu Debian
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Co to mele, jaka diversita ? - Tohle jsou technologie a SW, chce jej snad rozsirit i na dalsi platformy ? - a nebo zkvalitnovat SW - nejaka nova technologicka myslenka kam projekt posunout ? - nebo uz je tak dokonaly, ze uz staci jen pozvolna vylepsovat a opravovat bugy?

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.