Portál AbcLinuxu, 27. července 2025 00:11


Zpráva z Ubuntu Paris Developer Summitu

Od pondělí probíhá v Paříži setkání vývojářů Ubuntu. Tématem je Ubuntu Edgy. Hlavním cílem setkání je sepsání věcí, které je potřeba udělat před tím, než Edgy nahradí Dappera. V článku jsou zmíněny body jako zkontrolování repozitářů, sjednocení ovládání různých aplikací, jádra s podporou virtualizace, nový správce balíčků SMART a další. Více na Newsforge.com.

22.6.2006 20:49 | xxx | Zajímavý článek


Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

Komentáře

Nástroje: Začni sledovat (2) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře. , Tisk

Vložit další komentář

23.6.2006 11:58 Petr Tomeš | skóre: 23 | blog: ptomes | Brno
Rozbalit Rozbalit vše Re: Zpráva z Ubuntu Paris Developer Summitu
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
1. Ubuntu Edgy nebude existovat. Další vydání Ubuntu (6.10) se vyvíjí pod označením Edgy Eft: https://lists.ubuntu.com/archives/ubuntu-announce/2006-April/000064.html https://wiki.ubuntu.com/EdgyEft

2. Ubuntu 6.10 - Edgy Eft vůbec nemá v plánu nahradit Ubuntu 6.06 LTS, protože nepůjde o dlouhodobě podporované vydání. Půjde vlastně o novější vývojovou větev s novými možnostmi, ale také jiným účelem používání.
Petr Tomeš - Blog

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.