Portál AbcLinuxu, 1. května 2025 16:40
Ve vzkazech správcům jsem našel tento požadavek:
Tomáš
Mě tak napadá, co tu udělat nějakou malilinkatou, nenápadnou, kategorii na vtipy? Občas se tu nějaký mihne a myslím, že by byla škoda, aby postupem času upadal(i/y) do /dev/null. Komunita si ze sebe umí dělat srandu (páč nejsme žádní suchaři :o) ) - tak proč ne?
Dlouho jsem nevěděl, jak na něj reagovat, až mě napadlo jej splnit. A protože jsem od přírody líný člověk, použil jsem existující infrastrukturu a vytvořil veřejně editovatelný dokument. Máte-li další link, neváhejte jej přidat.
Tiskni
Sdílej:
Pozor, když budeme dva editovat jeden příspěvek, není možné, že si to přepíšeme navzájem? Tj. natáhnem oba to současné, oba to upravíme, uložíme a ten druhý přepíše úpravy prvního?
V blogu je to ošetřeno tím, že tam přistupuje jen jedna osoba, ale tady lze editovat véce lidmi jeden text (nebo ne?).
A hlavně: děkuji za tento počin, líbí se mi (nyní) představa Ábíčka jako "pupku světa" - poznáme, jak se změní, až zestárnem - to už je i na tom, aby sem chodili i mladší, než my.
Ok, dík za info. to zní dobře.
Já to řešil tak, že před odesláním se podívám, zda je stav dokumentu takový, jako když jsem dal "upravit".
moc děkujeme je to dobrý počin
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.