Portál AbcLinuxu, 21. listopadu 2025 14:48
nebudou blonďatý modrovoký hoši v těžkejch botách
Tak to je ovšem škoda.
Vitípej si fotky ze stránek národního odporu a hurá na věc!
...AFA má taky slušnou databázi
to máš asi pravdu, stačí se dotknout slova "penis" a mizíš v nenávratnu
Navíc by se do diskuze o NS avatarech mohl ve*rat všudypřítomný lapač "extremistů" pan Kopečný a on už by se o odstranění nevhodného materiálu určitě postaral...
že se to stalo tobě s naprosto normálním zápiskemŽe tě to baví za každou cenu takhle lhát.
Chceš tvrdit, že se tak nestalo?
Ano, měl jsem vypnutou položku "Zobrazovat všechny zápisky" a to proto, že jsem o ní nevěděl (a byla default nastavena na NE). Což ale nevysvětluje, proč zrovna tento zápisek byl vyřazen, přestože neporušil pravidla:
Administrátoři mohou zakázat zobrazování některého zápisku z blogu na titulní stránce. Typicky se to děje u provokací, urážek nebo tapetování. Toto nastavení způsobí, že na titulní stránce uvidíte všechny zápisky.Takže máš příležitost (jako admin) se k tomu vyjádřit, protože na tento můj dotaz nikdo zatím neodpověděl.
Pravidla by měla být pro všechny stejná....souhlasim, v inkriminovaném zápisku nešlo o žádné vulgarismy, hnusárny atp. byla to prostě taková snadno pochopitelná "srandička". Kdyby se jednalo o některou z mích vyloženě opileckých perel, tak bych se tim ani nezabejval ale "povídáte si se svím penisem?" je trochu něco jiného. Ještě by mně z čistě technickýho hlediska zajímalo, jestli na těch blogách sedí člověk cenzor výhybkář, který případný "nevhodný" zápisek označí (spí někdy?), nebo je na to nějakej script reagující třeba na "vagínu", "penisa" nebo třeba "m*dání"???
Vždy budu upozorňovat na porušování pravidel, která si někdo sám sobě stanoví.Pravidla jsou volná a vše se rozhoduje jednotlivě. V pravidlech taky není, že se budou mazat příspěvky, kde jsou jen samá sprostá slova (Tímto zdravím jisté(ho) uživatele Toru) - to ti taky vadí?
Pravidla by měla být pro všechny stejná. Nejsou. A na to budu upozorňovat vždy.Kdo je autorem nerozhoduje. Pokud se ti nelíbí naše rozhodnutí, zakaž si v nastavení filtrování zápisků na HP. Nicméně místo na HP je výsada, nikoliv samozřejmost.
). Proc se bat trocha "kosilateho", az "ulepeneho" humoru mezi lidmi, co to povetsinou snesou - negativni nazory na takova temata jsem videl pouze od nekolika malo lidi, zbytek se bud smeje, nebo drzi hubu a krok.
Pochopitelne je tvoje, i ostatnich adminu pravo mazat vse, co se IYO sem nehodi.
Pochopitelne je tvoje, i ostatnich adminu pravo mazat vse, co se IYO sem nehodi.Nic se nemazalo, pouze se zápisek skryl z homepage - ve výpisu blogů byl i nadále.
Je to ale jedno, jen jsem placnul svuj nazor.
to jsem rád že jsem tak snadno identifikovatelnej
Pokud budete pracovat na počítači lehnou si vám na klávesnici nebo alespoň před monitor,Nahodou, tohle sedi i na siamku
Kocour se mi natahnul bud na stul pred klavesnici, nebo mi aspon musel lezet na kline
Vidím to na jednu správnou odpověď, ale s odřenýma ušima. Pravděpodobnost, že při náhodném tipování netrefím ani jednu tu mrchu je 0,35, pravděpodobnost, že trefím právě jednu je 0,39. V obzvlášť dobrý den pak dvě, 0,19. Zbytek těch pravděpodobností nestojí za řeč 
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.