Portál AbcLinuxu, 22. června 2026 17:45



Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
dnes 15:36 ...
Rozbalit Rozbalit vše Re: O flikování
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Posádka kosmické lodi, to musí být sehraný tým pohodářů. Například pro misi na Mars bych si představoval něco jako tandem Aleš a Realj. V zavazadláku by pak nevadila ani příklepová vrtačka.
dnes 15:42 Aleš Kapica | skóre: 52 | blog: kenyho_stesky | Ostrava
Rozbalit Rozbalit vše Re: O flikování

Se mi zdá, že ty si taky koleduješ o trvalé štěstí.

dnes 16:01 Want
Rozbalit Rozbalit vše Re: O flikování

Nicméně, znalci Červeného trpaslíka vědí.

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.