Portál AbcLinuxu, 2. května 2025 10:03

Nástroje: Začni sledovat (1) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
13.11.2005 16:26 anicka | blog: ze_zivota
Rozbalit Rozbalit vše Re: Zvlastnosti SUSE 9.3
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Nechci rýpat, ale desítka vyšla už někdy před měsícem. Veselé stahování vinšuju .o)
^D
13.11.2005 16:33 tomm | skóre: 7 | blog: tomm's software | Sokolov
Rozbalit Rozbalit vše Re: Zvlastnosti SUSE 9.3
Ja vim :-) Tenhle blogspot jsem taky zacal psat pred par tydny (nebo mesici? ;-) Neoplyvam totiz moc casem). Ale zase, kdyz uz jsem to napsal, tak jsem to dorazil a zverejnil. K desitce se doufam dostanu ted behem prodlouzeneho vikendu na notebooku, tak se podelim o zazitky.

Zajimave je, ze na opensuse.cz se mluvi pouze o 10.0 RC1 ... neusnuli tam trosku?
GUI existuje jen proto, aby se veslo vice terminalu na jednu obrazovku ...
13.11.2005 21:24 moira | skóre: 30 | blog: nesmysly
Rozbalit Rozbalit vše Re: Zvlastnosti SUSE 9.3
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
A presny tento system pevnych zavislosti je duvod, proc nemusim binarni distribuce. Ona vetsina lidi si mysli, ze gentooiste onanuji nad kompilaci. Ale ono jde predevsim (alespon me) o svobodu - nic jako kdyz chci tohle, musim mit jeste tohle a tamto neexistuje. Zavislosti jsou dynamicke, podle toho co ja chci a ne podle toho, co si autor distra myslel, ze budu chtit. Ale tak nechci zadnou flame, jenom se mi zrovna hodil clanek a autorova zminka o zavislostech, abych to sem prihodil.
Překladač ti nikdy neřekne: "budeme kamarádi"
14.11.2005 10:02 tomm | skóre: 7 | blog: tomm's software | Sokolov
Rozbalit Rozbalit vše Re: Zvlastnosti SUSE 9.3
Ja sam Gentoo take pouzivam a velmi mi vyhovuje, ze system obsahuje pouze to, co ja chci. Bohuzel jsem na Gentoo nerozbehl prave treba zminovany Oracle. Dalsi nevyhodou je uvodni casova investice. Na druhou stranu si myslim, ze ta se za jistou dobu vrati, protoze je mozne udrzovat system prubezne aktualni a neni nutne jednou za cas reinstalace, ci narocny jednorazovy upgrade. Nema nekdo zkusenosti s nasazenim Gentoo-hardened v produkcnim prostredi?
GUI existuje jen proto, aby se veslo vice terminalu na jednu obrazovku ...

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.