Portál AbcLinuxu, 27. dubna 2024 06:37


Nástroje: Začni sledovat (1) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
10.1.2003 15:49 Lukáš Novák
Rozbalit Rozbalit vše Xwindows theme
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Kde se da stahnout to krasne tema do X?
10.1.2003 18:54 Ondrej Krsko | skóre: 17
Rozbalit Rozbalit vše Xwindows theme
Stiahnut sa daju z www.kde-look.org. Na oboch screenshotoch su pouzite trochu ine: 1. dekoracia okna je Keramik, farby Keramik, styl tiez Keramik 2. dekoracia okna je Keramik, farby Keramik, styl kde_xp Mimochodom, nejedna sa o temu do X. Zda sa mi, ze kde-look ma momentalne nejake problemy s pripojenim, takze ak sa Vam nepodari dostat sa tam dnes, skor ci neskor to pojde. A este nieco: ku Keramiku existuje aj tema Geramik pre Gnome(GTK aplikacie) a tie potom vyzeraju rovnako ako KDE aplikacie (takze viac zapadnu do KDE). (Jedna sa o nieco podobne ako RedHat BlueCurve, teda tema rovnako vyzerajuca pre KDE aj GNOME).
10.1.2003 19:23 MOJE
Rozbalit Rozbalit vše Xwindows theme
to neni tema do X, ale do KDE-3.1 a muzs bud pouzivat kde-3.1 (jeste neni stable, ale hodne brzo bude) a nebo mas smulu. Ikdyz takovy liquid taky nevypada uplne nejhur. Jo a v kde-3.1 je tohle tema prilozene, takze netreba nekde shanet.
10.1.2003 19:55 Ondrej Krsko | skóre: 17
Rozbalit Rozbalit vše Xwindows theme
Ano, v KDE 3.1 je Keramik standartne a dokonca je nastaveny ako defaultny styl. Ja ale pouzivam 3.0.3, kde mozno Keramik pouzivat tiez. Zda sa mi, ze vyzera trosku horsie ako ten z 3.1, ale isty som si nie.
10.1.2003 20:11 Peter
Rozbalit Rozbalit vše KDE 3.1
Ahoj, pridavam este link na screenshoty KDE3.1 spolu s Keramikom: http://static.kdenews.org/mirrors/qwertz/kde31alpha/
16.1.2003 14:17 Michal Prochazka
Rozbalit Rozbalit vše Xwindows theme
Pekne hnusny tema. Vypada to jako vychozi nastaveni XPcek. Mate k hovnu vkus.
16.1.2003 19:06 Robert Krátký | skóre: 94 | blog: Robertův bloček
Rozbalit Rozbalit vše Xwindows theme
kdezto vy mate nevymachanou pusinku. a krom toho, pokud vam pripomina vych. nastaveni XP, tak mate asi v brylich malo dioptrii.
13.1.2003 11:15 Zakkr
Rozbalit Rozbalit vše setGeometry()
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Co nejake "boxovani" tech widgetu, to nastavovani fixnich pozic pomoci setGeometry() mi nepripada moc sexy ;-).
16.1.2003 17:29 Libor Chocholaty
Rozbalit Rozbalit vše setGeometry()
To vis, ze to jde "boxovat". Pouzivaj se na to layouty. Podivej se po QtDesigneru.
16.1.2003 14:16 Fuck SK
Rozbalit Rozbalit vše translate
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Hele nemohl by ty clanky nekdo prelozit do cestiny? Cte se to pekne blbe.
16.1.2003 22:39 Karel B.
Rozbalit Rozbalit vše translate
Zalez, smrade.
26.1.2003 14:53 lopata
Rozbalit Rozbalit vše dalsi
kdy vyjde dalsi dil?
3.2.2003 10:23 netro
Rozbalit Rozbalit vše Dalsi dil.
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Zajimalo by mne jestli bude nejake pokracovani a nebo nas autor jen tak navnadil.
Jiří Hubka avatar 4.2.2003 13:03 Jiří Hubka | skóre: 17
Rozbalit Rozbalit vše Neprobehla kompilace na RH7.3 a 8.0
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Vynikajici serial doufam ze bude hodne dlouhy a stale srozumitelny jako ted. Diky Ale zkousel jsem prelozit nektere priklady ale nepovedlo semi to. Vsechny prikazy probehnou ale na tomto: g++ -L/usr/include/kde/lib -lkdeui -lkdecore -ldl -o khello main.o khello.o Mi to hlasi zhruba toto: /usr/bin/ld: warning: libqt-mt.so.3, needed by /usr/lib/gcc-lib/i386-redhat-linux/3.2/../../../libkdeui.so, not found (try using -rpath or -rpath-link) /usr/bin/ld: warning: libXext.so.6, needed by /usr/lib/gcc-lib/i386-redhat-linux/3.2/../../../libkdeui.so, not found (try using -rpath or -rpath-link) /usr/bin/ld: warning: libX11.so.6, needed by /usr/lib/gcc-lib/i386-redhat-linux/3.2/../../../libkdeui.so, not found (try using -rpath or -rpath-link) /usr/bin/ld: warning: libSM.so.6, needed by /usr/lib/gcc-lib/i386-redhat-linux/3.2/../../../libkdeui.so, not found (try using -rpath or -rpath-link) /usr/bin/ld: warning: libICE.so.6, needed by /usr/lib/gcc-lib/i386-redhat-linux/3.2/../../../libkdeui.so, not found (try using -rpath or -rpath-link) /usr/bin/ld: warning: libXrender.so.1, needed by /usr/lib/gcc-lib/i386-redhat-linux/3.2/../../../libkdeui.so, not found (try using -rpath or -rpath-link) main.o: In function `main': main.o(.text+0x2b): undefined reference to `QCString::QCString[in-charge](char const*)' Coz je divne protoze ty soubory tam existuji a QTDIR je v poradku. Kde je chyba ? Chci se ucit ale kdyz mi to nejde zkompilovat je radost polovicni :)
30.1.2004 12:54 koca | skóre: 8 | blog: Zavorky | Brno
Rozbalit Rozbalit vše cestina (slovenstina) v klistview
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Jak mam zajistit ceske kodovani v sloupcich KListView. Nerozeznava hacky. dekuji koca

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.