Portál AbcLinuxu, 27. dubna 2024 15:31


Nástroje: Začni sledovat (1) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
hwsoft avatar 2.4.2003 07:02 hwsoft | skóre: 19
Rozbalit Rozbalit vše tak konecne
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
No touhle myslenkou se zabyvam dost dlouho. Bohuzel jsem nyni vytizen vyvojem GPL optickeho pojitka, ale pokud bude nekde cvs, rad se podivam
ITF FreeNet Liberec
2.4.2003 10:02 Daniel Smolik | skóre: 15 | blog: marvin
Rozbalit Rozbalit vše tak konecne
Zatim mam dva lidi, ale oba jak rikaji nejsou C experti :-). Takze kdyz zbude to expertsvi na me tak potes. Pokud bude co tak cvs udelam.
3.4.2003 05:46 Lukas
Rozbalit Rozbalit vše ISP
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Tapu, proc nepouzivat jen ISP (In-System Programable) soucastky. Vysvetli mi to nekdo polopate?
3.4.2003 11:38 Daniel Smolik | skóre: 15 | blog: marvin
Rozbalit Rozbalit vše ISP
Uz jsi videl EPROM co je ISP ? Ja teda ne. A pritom to je soucatka, kterou pouzivam skoro nejcasteji.A co GAL ty znas nejaky ISP ?
4.4.2003 05:20 Lukas
Rozbalit Rozbalit vše ISP GAL
Tak ISP GALy treba od Lattice: http://www.latticesemi.com/products/spld/ispGAL/index.cfm a misto EPROM bych zkusil nejakou flash. Ale treba mi neco fakt unika.
3.4.2003 17:03 Zdenek Stepanek
Rozbalit Rozbalit vše to spis na hw.cz
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Zdravim Ja delam tak maximalne s PIC a seriovejma EEPROM, programator na ne se sklada ze dvou soucastek. Dneska se vetsina vyrobcu priklani k seriovymu programovani. Zdenek
3.4.2003 22:05 Daniel Smolik | skóre: 15 | blog: marvin
Rozbalit Rozbalit vše to spis na hw.cz
A ty znas nejaky pouzitelney programator na cokoli se softem na linux? Ja snad leda PonyProg a ten se mi moc nelibi. Co kdyz casem nekdo vylusti Xilinx nebo ja nevim co pak proste jenom upravime soft. Me jde o univerzalnost. Ja bych hodne potreboval GALy a na ty mam svuj. pgm. na Amigu, ale to uz je dost pase. Me to prijde uzitecne. Eprom jsou zvlast potreba pro takovy veci jako LinuxBIOS atd. ty seriove nenaprogramujes.
MaSo avatar 22.11.2009 00:37 MaSo | skóre: 15 | blog: MaSo | Frýdek-Místek
Rozbalit Rozbalit vše Re: Projekt "open programátor"
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Tvořilo se něco během uplynulých cca 6 let? :-)
Pokud ano, jak to vypadá?
Webové síťové nástroje: http://nettools.mzettik.cz (pracuje se na tom - pomalu :-) )

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.