Portál AbcLinuxu, 10. května 2025 08:13
Obdélníky pak lezly z všelijakých těch laciných prodlužek s vestavěnou UPS.Což bude asi případ té Eaton 3S 700 - nebo je to trochu lepší než ty prodlužky?
Což bude asi případ té Eaton 3S 700 - nebo je to trochu lepší než ty prodlužky?
Nikde jsem nenašel specifikaci výstupu, výrobce to vůbec neuvádí, což je vždy podezřelé. Ani nikde není její měření. Takže nebrat.
Jinak, pokud půjdeš do APC Smart, tak si dej pozor na vlastní spotřebu té UPS. Některé mají i 70W, což může být víc, jak komp, který bude zálohovat. Novější modely už by měly být zelenější. Ale zase neznám jejich výstup (aby to nebyla smartka s offline technologií, tedy to co je v těch nejlevějších).
Některé mají i 70W, což může být víc, jak komp, který bude zálohovat.Tak taková spotřeba mě docela děsí, 70 W za to, že to nic nedělá je fakt moc, navíc to musí topit a bude tam asi hučet větrák
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.