Portál AbcLinuxu, 22. června 2026 19:19
Pak zvuk v Amaroku funguje.
Nevite prosim nekdo, jak odstranit ten fail, abych nemusel zapinat a zvysovat hlasitosti v kmixu? Docela me to otravuje, protoze se mi pak amarok startuje docela dlouho (....something must be wrong..... - hlaska).
Dikes
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.