Portál AbcLinuxu, 27. června 2026 22:21
. Chtel bych tam mit starsi (jednoduchej, oskubanej) compiler, Vi editor a nejaky zakladni programy a nastroje, takovej malej psaco programatorskej poznamkovej blok na cesty
. Jakou distribuci Linuxu byste mi doporucili?
Dikez
_murPHY
, doted jsem jel v RH, Mandraku a posledni rok v Debianu
, bohuzel s tim notem 386kou to byla dost velka nahoda, ale dam ti vedet, kdyz na ni narazim
Zdravi
_murPHY
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.