Portál AbcLinuxu, 25. června 2026 01:42
Nebo jsi je měl nainstalované potom změnil jádro a změnil ovladač pro X ka tak musiš ty nvidiacké knihovny zrušit takže nainstalovat znovu balíčky openGL z distribuce.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.