Portál AbcLinuxu, 16. března 2026 20:29


Dotaz: Reinstalacia RH 9

7.4.2004 16:26 Aaa Bbb | skóre: 2
Reinstalacia RH 9
Přečteno: 66×
Odpovědět | Admin
Potreboval by som poradit. Som v tomto smere este tak trochu zaciatocnik. Momentalne mam na pocitaci WindowsXP a Mandrake 9.2 a chcel by som ho vymenit za Red Hat 9. Neviem ci je lepsie odinstalovat Mandrake a naformatovat tu particiu a potom nainstalovat RH9, alebo tiez je nejaky lepsi sposob. Tiez neviem ako odinstalovat Mandrake. Dakujem.

Rado
Nástroje: Začni sledovat (1) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Odpovědi

7.4.2004 17:25 Petr Šobáň | skóre: 80 | blog: soban | Olomouc
Rozbalit Rozbalit vše Re: Reinstalacia RH 9
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Odinstalace jakéhokoliv OS fdisk a smazat příslušný oddíl co je na tom nemožného :-)
7.4.2004 18:16 ZAH
Rozbalit Rozbalit vše Re: Reinstalacia RH 9
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Nic neodinstaluj. Zazálohuj si data a tvoje individuleni nastaveni, třeba na widle. Potom spusť instalaci RH9 vyber kam se má uložit a ve volbě zaškrtni formátovat oddíl nebo něco takového a je to. Jen čti pozorně co děláš ať si nzrušíš celý disk. ZAH
28.5.2004 21:53 Alf | skóre: 4
Rozbalit Rozbalit vše Re: Reinstalacia RH 9
Zdravím, mám také problém s instalací RH9, vytuhne mi obrazovka po bootu při nabídce otestovat CD, v tuto chvíli musím provést natvrdo restart, protože se nehnu nikam. Zkoušel jsem instalovat i FC a FC, ale bohužel stejný problém. Jde instalovat ze stávající distribuce třebe v konsoli nebo nějak jinak za chodu stávajícího systému? Mám Mandrake10.0 a notebook ThinkPad R40e s Mobile Celeron.

Děkukuji za jakoukoli pomoc

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.