Portál AbcLinuxu, 24. června 2026 14:38



Dotaz: xmms blbne v gnome

19.8.2004 23:31 Ujko Troomi
xmms blbne v gnome
Přečteno: 90×
Odpovědět | Admin
hi, jen tak pro zacatek - sem zatim linux lama, mam par dni mdk 10

problem: zkompiloval sem si xmms a v kde, windowmakeru i icewm slape v pohode, akorat v gnome prehrava pisnicky hrozne rychle a praska. dival sem se do nastaveni a nic sem nenasel. skousel sem xmms 1.2.10 a pak 1.2.6 a zadna zmena. delam snad neco blbe ? ale blbne to jenom v gnome
Nástroje: Začni sledovat (0) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Odpovědi

19.8.2004 23:59 Vlastimil Ott | skóre: 66 | blog: Plastique | Opava
Rozbalit Rozbalit vše Re: xmms blbne v gnome
Odpovědět | | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Sorry, musím si jemně rýpnout. 'Jsem lama, ale už jsem kompiloval.' Jedno z toho neříkej, normální 'lama' nekompiluje, páč neví, co to je. Takže buď jsi to udělal blbě, nebo nejsi lama. Ok?

Mrkni na výstupní pluginy, i když pochybuju, že by se to změnilo. SPíš zjisti, jestli gnome taky nepouští nějaký zvukový server (já ho nemám, tak už nevím). Je možné, že esound už nestačil a je tam něco 'chytřejšího'?
Práce: Liberix, o.p.s. | Blog: OpensourceBlog.cz | Online kurz Zlatý WordPress
20.8.2004 00:03 Ujko troomi
Rozbalit Rozbalit vše Re: xmms blbne v gnome
OK tak nejsem lama ale ted nak nechapu co mam udelat ..
20.8.2004 00:25 debko
Rozbalit Rozbalit vše Re: xmms blbne v gnome
Spusti xmms, potom CTRL + P. Pozri si polozku output plugin.
20.8.2004 11:46 Ujko troomi
Rozbalit Rozbalit vše Re: xmms blbne v gnome
Tak to jo, tam sem se dival uz predtim a nic, divny je ze i to soupatko jak ukazuje prubeh prehravani jede rychlejc.

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.