Portál AbcLinuxu, 26. června 2026 03:33
Pokud to není Mplayer tak překládej balíčky pro i586 a budeš mít po problémech, při překladu jádra tam vyber C3-2 je to tam normálně v menu.
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.