Portál AbcLinuxu, 23. června 2026 14:51



Nástroje: Začni sledovat (1) ?Zašle upozornění na váš email při vložení nového komentáře.

Vložit další komentář
dnes 12:43 X
Rozbalit Rozbalit vše Re: HP EliteBoard G1a, počítač v klávesnici
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
Vyžaduje kompatibilní displej s připojením USB-CTM Kompatibilní displej se prodává samostatně.
bez komentre..
AsciiWolf avatar dnes 13:16 AsciiWolf | skóre: 41 | blog: Blog
Rozbalit Rozbalit vše Re: HP EliteBoard G1a, počítač v klávesnici
Proč? Monitorů s USB-C je na trhu plno.
AsciiWolf avatar dnes 13:23 AsciiWolf | skóre: 41 | blog: Blog
Rozbalit Rozbalit vše Re: HP EliteBoard G1a, počítač v klávesnici
Jinak, pokud se nemýlím, měl by to být de facto standardní DisplayPort a mělo by přes něj jít protlačit až 4k @ 144 Hz (případně ještě podstatně vyšší refresh rate při použití komprese). Rozhodně lepší, než kdyby ten PC měl proprietární HDMI.
dnes 13:55 X
Rozbalit Rozbalit vše Re: HP EliteBoard G1a, počítač v klávesnici
Vtip? Tyhle firmy jsou povestne svoji "kompatibilitou"..
dnes 12:54 Honza
Rozbalit Rozbalit vše Re: HP EliteBoard G1a, počítač v klávesnici
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
To je strasne rozlozeni. To nemohli udelat normalni? Chapu u ntb (i kdyz vlastne dnes uz taky ani moc ne), ale u "desktopu"?
David Heidelberg avatar dnes 14:16 David Heidelberg | skóre: 46 | blog: blog_
Rozbalit Rozbalit vše Re: HP EliteBoard G1a, počítač v klávesnici
Odpovědět | Sbalit | Link | Blokovat | Admin
a není už jednodušší vzít telefon který připojím skrz USB-C k monitoru a bluetooth klávesnice? A nebo normální klávesnice v dokině.

Tohle je IMHO pěkná blbost.

Založit nové vláknoNahoru

Tiskni Sdílej: Linkuj Jaggni to Vybrali.sme.sk Google Del.icio.us Facebook

ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.