Portál AbcLinuxu, 6. května 2025 12:05
Máme doma dvě kočky, tříletou a devítiletou, ta starší asi dostane jméno "Močka", jelikož značkuje na koberce a křesla jako divá. Nějak jsem z ní mimo, občas bych měl chuť jí pěkně ublížit a jindy si říkam, že to vydržim, ach jo. Těžký je ublížit někomu, kdo je jako vlastní dítě.
Tiskni
Sdílej:
Přítelkyně má o chloupek radši tu mladší, že je hravější a živější, já se staram víc o tu "prdlou", stejně nás zlobí značkováním. Ona je ta starší z útulku a zřejmě má asi špatné vzpomínky. Pokoušíme se je obě rozmazlovat, asi to chce čas. Teď dostaly patrové škrabadlo, zatím jsou radši na posteli - asi proto, že je větší a měkčí?
No, kastrace je lepší než defenestrace, ale stejně . Známe, co je to, být překvapený, kde všude se objeví její zápach. Spíš mi to přijde, že ona je doma a tak se venčí podle svého. Je to kočka ryze domácí, proto možná nerozliší mezi "pohodlím" a nebezpečím, co by na ni asi číhalo venku.
Uklízet nás naučila fest , to je pravda.
Co jsme se vrátili ze svatební cesty, tak jsou kočky milejší, Oldies neznačkuje, takže zatím vše ok. Pravda je i to, že se k nim chováme snad více vřeleji a pozorněji, chyběly nám těch 5 dní docela dost.
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.