Portál AbcLinuxu, 5. května 2025 08:25
Leoši, já jsem si všim, že hledáte programátora v javě. Dobrej určitě nejsem. Muj problém je i to, že honim víc věcí a elite nejsem v ničem.
Mně na programování vadí, že sedíš od rána do večera u kompu a jsi z toho auf. Přiznávaj to i spolužáci z Plzně, že po těch 4-5 letech toho maj dost. Jeden dělá v kolektivu asi 15 lidí a povýšil na toho manažera a teprv teď je vysmátej.
Řekněme takhle: jsou lidi, co je něco baví jako koníček a živit se tim nechtějí. A pak se diví, že nestíhají, když toho chtěj zvládnout tolik.
Bral jsem ji málo vážně. K tomu přispělo, že holky jsem bral vážně moc
Mam dojem, že jsem byl asi devátý nebo desátý kruh. Na cvíčka na analýzu jsme měli p. Špůra a hlavně chodil s náma Cézar (Cézare, jezdíte na víkend domů? (do Venezuely )). Na soustředění v Poříčí jsme byli při Euro 96 se strojařema.
V tom případě musíš znát Lucifera, žhavýho fanouška Siliconů, prej zůstal na FAVce.
Mam na něj snad maila a founa, kdyby Lucifer nebyl abstinent, bylo by všechno veselejší
Proč? Aspon jedna rozumná se časem ukáže a těm nerozumným se budeš muset naučit vyhýbat.
i to chce cvik, zkušenost a píli
Hm, já dělam 14.2. jednu zkoušku, 16.2. je když tak další termín. Čili rezerva je i další termíny, toho 14. jdu na první.
Termín je plnej? Tak tam zkuste jít, rozhodující je přece to, co je v indexu, ne? U nás Bílek aspoň tvrdí, že je člověk = mohlo by to tak projít.
Jeden bývalý kolega je teď v Austrálii, meje tam prý teď nádobí, říká, že je adslko sice strašně levný, ale stejně to jsou vydřiduši, za data jsou strašný poplatky.
Fiiiha, 4 termíny z analýzy do konce zkouškovýho, 3. a 4. už jsou obsazený. To abych to udělal v tom mym :-/
... ale každej tvrdí, že se po doutníku poto ...
Tiskni
Sdílej:
ISSN 1214-1267, (c) 1999-2007 Stickfish s.r.o.